Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz SUNUCU ARIYORUZ YAYINCI VE YAYINCI OLAN ARKADAŞIM İLE

//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Spam içerikli mesajlar temizlenmiştir, devam edilmesi taktirde uyarı verilecektir​

DF
ANTER ROLEPLAY ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║►-Deneyimli ve ilgili yetkili ekip
║►-Seçkin üye alımları!
║►-7/24 aktif destek ekibi!
║►-Güncel scriptler!
║► -Gelişmiş log sistemi!
║►-Gelişmiş ymapler!
║►-Gelişmiş şehir sistemi!
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║► Kaliteli FIVEM Sunucusu !
║► [TR] Whitelist
║► Kaliteli ve Kurallı Sosyal Rp Ortamı
║► Birbirinden Özel Scriptler
║► Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem Veriyoruz.
║► Mekanik + Çete + Aile + Lspd + Ems + Taksi + Emlak YETKİLİ Alımları Aktif ! ( tüm alımlarımız açık)
║► Uygun Donate’ler.
║► Hard Ekonomi.
║► İlgili yönetim ekibi.
║► Kalitenin Son Noktasına Ulaşın.
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║ ► Kaliteli RP, sıksık wipe gelmesine son. Her kullanıcı bizim için çok değerli.
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║ ► Bize Katılmak İstiyorsan İşte Giriş Şifren :
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║ ► Bu Mükemmel Ortamı Kaçırmamak İçin Hemen Bize Katılın !
fivem oynuyosan gelebilirsin açılışımız çok yakında!

DF
Merhaba;
CumhuriyetRp olarak siz değerli oyuncularımızı aramızda görmekten gurur duyarız. İletişim için: Tahacrk/24#1926

DF
seni sunucumuzda görmek isterim Mefy Roleplay discord.gg/mefyrp

DF
**EdgeRP; 23.05.2021 tarihinde açılan, rol altyapısı arcade ve hard rollerin ortaya karışık bir şekilde tamamen karşılıklı rol kalitesinin ön planda tutulacağı şekilde ayarlanan bir FiveM sunucusudur.**

```Sunucumuzda çete ve ekip mantığı bulunmakta. Bu ekip mantığını da bilmeyenler için özetlemek gerekirse 'Ekipler; legal veya illegal olaylarla ilgilenen, illegal eylemler içerisinde bulunsa bile kendini çevreye legal olarak gösterebilen oluşumlardır. Ekip olduğunuzda sivillere 'Ben ekibim şunu sana yaparım.' gibi üstünlük sağlama söz konusu olamaz.' mantığında ilerler. Ekip ve çetelerin yanı sıra sivillerin de ön planda tutulduğu bir rol ortamını görebilirsiniz. Bunun yanında legal oluşumların (LSPD, SAMS, Blaine County Sheriff's Office, STATE POLICE) da başvuru alımları açık durumdadır. Paket olarak ise her türlü oyuncularımızdan gelen istek&öneri doğrultusunda geliştirilmeye açık, geliştirilmeye devam eden, craft sistemi ve envanteri ile ön plana çıkan bir paket kullanılmaktadır.```

**Daha fazlası ve merak ettikleriniz için:**

Başvuru durumu: AÇIK

DF
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► Sunucumuz Yakın Tarihte Açılacaktır ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║►-Deneyimli ve ilgili yetkili ekip! ║►-Yüksek düzeyde developer kadrosu! ║►-Özel amaçlar üzerine kullanılabilir discord botlarımız! ║►-Seçkin üye alımları! ║►-1 yıllık deneyim! ║►-7/24 aktif ticket,destek ekibi! ║►-Güncel scriptler! ║► -Gelişmiş log sistemi! ║►-Gelişmiş ymapler! ║►-Gelişmiş şehir sistemi! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► Kaliteli FIVEM Sunucusu ! ║► [TR] Whitelist ║► Kaliteli ve Kurallı Hard Rp Ortamı ║► Birbirinden Özel Scriptler ║► Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem Veriyoruz. ║► Mekanik + Çete + Aile + Lspd + Ems + Taksi + Emlak YETKİLİ Alımları Aktif ! ( tüm alımlarımız açık) ║► Uygun Donate’ler. ║► Hard Ekonomi. ║► İlgili yönetim ekibi. ║► Kalitenin Son Noktasına Ulaşın. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ► Kaliteli RP, sıksık wipe gelmesine son. Her kullanıcı bizim için çok değerli. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ► Bize Katılmak İstiyorsan İşte Giriş Şifren : ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║ ► Bu Mükemmel Ortamı Kaçırmamak İçin Hemen Bize Katılın !
SUNUCUYA KATILMASI İÇİN BİR DAVET GÖNDERDİN

Creation V I Season 2
60 Çevrimiçi152 Üye
Katıldın

DF
Merhaba dostum, beni discord üzerinden eklersen seninle detayları konuşarak ortak bir noktaya varmak istiyorum.
Sunucumuzun discordu:

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!