Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu Arıyorum.

Farklı oyunlarda yaklaşık 7-8 senelik ''Hard'' Roleplay geçmişim var kısa bir süre önce Fivem'e geçme kararı aldım fakat hiç bir sunucuda aradığımı bulamadım.
Hikayesi, kurgusu çok detaylı işlenmiş bir karakterim var bu karakteri uzun süre oynayabileceğim bir sunucu arıyorum.
Aradığım Özellikler;
Zor ekonomi, Hard RP
P2W olmaması
Aile,holding gibi oluşumların olmaması
Zor bir whitelist forumu ile alım yapılması.
Ekstra olarak aktiflik sayısına önem vermiyorum sunucu yeni olabilir. Bu vizyonla ilerliyorsa 5 kişi olsa dahi seve seve oynayıp büyümesine yardımcı olurum.
OKUDUĞUNU ANLAMAYAN ARKADAŞLARA ÖZEL: AİLE OLANLARLA İLGİLENMİYORUM
2016 2017 fivem camiasını arıyor iseniz bi uğramanızı tavsiye ediyorum

Merhabalar hala Hard Rp , Realistic rol dönen Aile , Kartel rolleri olmayan bir sunucu arıyorsanız sizi Sunucuya bekliyorum.
İLETİŞİM : / hesties iki hesabada ulaşabilirsiniz

Selamlar dostum. FiveM Türkiye platformuna nazaran farklı bir projemiz var. Projemizin aradığın kriterlere sahip olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla incelemek istersen tıklayarak daha fazla bilgi sahibi olabilir veya forum üzerinde ana sayfada bulunan Reality V başlıklı sabit konuyu inceleyerek görsellere ulaşabilirsin. Farklı bir sorun olursa tarafımıza iletebilirsin ve bizde sorularını samimiyetle yanıtlayabiliriz.

Selamlar dostum. FiveM Türkiye platformuna nazaran farklı bir projemiz var. Projemizin aradığın kriterlere sahip olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla incelemek istersen tıklayarak daha fazla bilgi sahibi olabilir veya forum üzerinde ana sayfada bulunan Reality V başlıklı sabit konuyu inceleyerek görsellere ulaşabilirsin. Farklı bir sorun olursa tarafımıza iletebilirsin ve bizde sorularını samimiyetle yanıtlayabiliriz.
Teşekkürler hocam gerçekten kaliteyi amaçladığınızın inceledikçe farkına vardım ve başvuru formunu gönderdim, fakat ufak bir sorum olucak. Hiç eleyici soru sormadan oyuncu kalitesini nasıl yüksek tutmayı planlıyorsunuz ?

Teşekkürler hocam gerçekten kaliteyi amaçladığınızın inceledikçe farkına vardım ve başvuru formunu gönderdim, fakat ufak bir sorum olucak. Hiç eleyici soru sormadan oyuncu kalitesini nasıl yüksek tutmayı planlıyorsunuz ?
İlgin ve nezaketin için teşekkür ederim. Form üzerinde soru sormayı ve ona göre değerlendirme yapmayı çok tutarlı bulmuyoruz. Çünkü oyuncunun sorunun cevabını nereden bakarak yazdığını veya kimden yardım alarak yaptığını öğrenmemiz mümkün olmuyor. Dolayısıyla başvuru formunun özenine ve düzenine bağlı olarak onay alınırsa sesli kanallar üzerinde iletişim kurmayı tercih ediyoruz. Sunucumuzun atmosferini kaliteli tutabilmek adına sesli iletişimimizde oyunculara tema ve işleyişle ilgili bilgi aktarıyoruz. Akabinde kendileriyle olan iletişimimiz ve forma gösterdikleri özen neticesinde sorularımızı yöneltiyoruz, kendilerinden beklentilerimizi söylüyoruz ve onların beklentilerini dinliyoruz. Umarım soruna yanıt olmuştur.

Farklı oyunlarda yaklaşık 7-8 senelik ''Hard'' Roleplay geçmişim var kısa bir süre önce Fivem'e geçme kararı aldım fakat hiç bir sunucuda aradığımı bulamadım.
Hikayesi, kurgusu çok detaylı işlenmiş bir karakterim var bu karakteri uzun süre oynayabileceğim bir sunucu arıyorum.
Aradığım Özellikler;
Zor ekonomi, Hard RP
P2W olmaması
Aile,holding gibi oluşumların olmaması
Zor bir whitelist forumu ile alım yapılması.
Ekstra olarak aktiflik sayısına önem vermiyorum sunucu yeni olabilir. Bu vizyonla ilerliyorsa 5 kişi olsa dahi seve seve oynayıp büyümesine yardımcı olurum.
OKUDUĞUNU ANLAMAYAN ARKADAŞLARA ÖZEL: AİLE OLANLARLA İLGİLENMİYORUM
Onların karakerlerinin bir hikayesi vardı oysaki Bizim şehirimiz bile bir hikayeye sahip... davetlisiniz!

Şuan da sunucumuza yeni legal ekibi arayıştayız eğer gelip görmek isterseniz özelden veya discorda gelip orda detayları görüşebiliriz.

A Argeratech Selam bence bi bakmalısın HARD RP dedimiz olayı burda sana yaşatıyor olucaz. Dünyanın en kaliteli script, ymap, model yapımcılarıyla çalışıyoruz aile yok holding yok baron yok sadece cete ve legal birimlerden oluşan sosyal ağırlıklı bir fivem sunucusuyuz suanda sezon 5'e giricez kaçırma gelsen sınırlı sayıda alım olucak bilgin olsun.

discord.gg/phoenixv​

Yeni açılacak olan sunucumuz LumiV ile sizlere eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyoruz. Sunucumuzda bir çok detaylı scriptlerimiz ve her türlü oyuncuya kucak açacak scriptlerimiz bulunmakta her hangi bir soru sormak istediğinizde yetkililerimiz sizi arkadaş olarak görüp her konunuza cevap vericektir, daha fazla tanıtım için adresinde sizleri bekliyoruz sağlıcakla kalın

merhabalar sunucumuz yeni açıldı bizde ona göre kaliteli ekipler arıyoruz sizler gelmek ister misiniz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!