Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu arıyorum.

Antovehat

Üye
FT Kullanıcı
Yaklaşık 1600 saate yakın rp deneyimim var genel olarak EMS ve Çete rolü yaparak geçti bu saatlerim. 21 yaşındayım ortalama bir rp bilgisine sahibim kolay kolay hata yapacağımı düşünmüyorum.
Rp yaptığım süre boyunca hiç PD rolü yapmadım ve şu sıralar aktif olarak bir sunucu arıyorum aktif sayısı +40'ın üzerinde olan ne çok fazla arcade ne de çok fazla hard rp olmayan bir sunucuda pd rolü yapmak istiyorum. dc : Antovehat#4409

DF
smirnoff#2128 ark attım

DF
╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ |||| ║
?
MYRP ROLEPLAY ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║
?
Sunuvu yakında açılıcak. ║
?
İster herhangi bir oluşuma dahil olun ister ekibinizi toplayıp kendi ekibiniz kurun ║
?
Seçkin ve Deneyimli Oyuncu Alımı. ║
?
Kaliteli Oyuncu Kadrosu. ║
?
7/24 Aktif Roleplay Kadrosu ║
?
Özel Kaliteli Scriptler ║
?
Ekiplere Özel Yardımlar ║
?
Sunucuya Özel Scriptler ║
?
50'den Fazla Modlu Araç ║
?
Gelişmiş Telefon Scriptleri ║
?
Sunucuya Özel Scripler!!! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║
?
Discord Sunucumuz: ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DF
Dostum selamlar. Yeni açtık sunuyu gelip katılmak istersen mutlu oluruz. Gekip incelersin sunucumuzu hoşuna giderse başımızın üstünde yerin var. gelebilirsin

DF
Dostum selamlar. Yeni açtık sunuyu gelip katılmak istersen mutlu oluruz. Gekip incelersin sunucumuzu hoşuna giderse başımızın üstünde yerin var. gelebilirsin
Yani lütfen ilk önce posttaki gereksinimleri okuyup sonrasında cevap verseniz. Teşekkürler sunucu davetiyesi için ancak olumsuz bakıyorum.

DF
nedir ?
bwRP olarak İnsanları bir kalıp içine sokmadan nasıl rol yapmak istiyorlarsa kurallar dahilinde kafalarında canlanan rolleri yapmalarına imkan vermekteyiz. Sunucumuzda aile,mafya,baron,kartel tarzı roller bulundurmuyoruz. Bu tarz roller yerine sunucumuzda bir custom gang veya hikaye çetelerinden birini açabilirsiniz. Eğer bir ekibiniz yoksa sivil bir şekilde sunucumuzda yer alabilirsiniz.

Sunucumuzda kimseden çok hard roller beklemiyoruz. Sunucumuz funRP temasında ilerliyor.

Neden bizim sunucumuzda oynamalısınız ?
Sunucumuzda ilk önceliğimiz adil yönetim yani kimseye bir sebepten dolayı ayrımcılık yapmıyoruz. Kendi özgün fikirlerimizle sunucuyu geliştiriyoruz.

changelog (şu anlık bu kadar yakında konuyada discordumuzada eklemeler yapacağız.)

join us gg/bwrp

DF
discord.gg/yeaone

Saygı , sevgi çerçevesinde güzel bir rol yapmak dileğiyle.

DF
➤ F Λ V ( 11.04.2022)
➤ +17 YAŞ 300 FİVEM SAATİ
➤ YENİ PAKET
➤ GÜNCEL VE OPTİMİZE SCRİPTLER
➤AİLE MAFYA KARTEL BARON YOK
➤ EKİP VE GANG ALIMLARI AÇIK
➤ HARDRP REALİSTİC EKONOMİ
➤ SOSYAL VE HARD ROL ODAKLI
➤ TECRÜBELİ VE İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ

SUNUCUYA GELİNCE KURTULUŞ BEYLE GÖRÜŞECEKTİM DERSEN GELİRİM KAYDINA

DF
Merhaba İyi Günler
Yeni projemiz olan Caelornia V hayata geçirdik. Arcade ve Gun RP odaklı olarak sizleride sunucumuzda ağırlamaktan onur duyarız. Lütfen ekleyerek iletişime geçiniz. Reis Bey#0001
Join the Caelornia V Discord Server! New Season!

DF
-Cumhuritet Roleplay QB paketi ile sizi değerli fivem severlere rolü doruklarda yaşatacak !

-7/24 aktif yetkili ekibi vardır. ( Yetkili alımları devam etmektedir.)

-HardRP ve Orta Seviye Ekonomisi ile Fivem Türkiye'de ! Yüksek FPS Garantili.

-Rol bilgisi olan herkes sunucumuza davetlidir.

-Birçok yeni geliştirilmiş legal ve illegal olmak üzere sıkılmayacağınız düzende tasarlanmış meslekler.

-Çete Holding ve ekip alımlarımız aktifdir. Gerekli yardımlar ve konular discord sunucumuza geldiğinizde tarafınıza aktarılır

-Ekip olarak gelenlere özel fırsatlarımız bulunmaktadır.

-Mülakatlarımız için Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

-Düzenli çekiliş ve etkinlikler ( Yarışlar, illegal dövüşler, kenevir savaşları )

-Play to Win

-Legal Meslekler : Portakal - Pizza - Balık - Maden - Burger

-İllegal : Kokain - Esrar - Meth - Şarap - Araç parçalama - Ev Soygunu - Mücevher Soygunu - Banka soygunu - Kuyumcu Soygunu - Kredi kartı çalma ve hackleme

discord.gg/cumhuriyetrp
YENİ DENEYİME HAZIRMISINIZ!!!

AKLINDA BİŞEY VARSA HER TÜRLÜ YARDIMCI OLURUZ DOSTUM

DF
━ P2W YOK !
━ Galeride Modlu Araç
━ Madde X,
━ Aile , Mafya , Baron sistemi YOK !
━ Gerçekçi Ekonomi
━ Gelişmiş F3 menü ve Target sistemi
━ Özel, PD SD ve EMS kıyafet ve araç çeşitliliği
━ Sorunsuz Legal Meslekler
━ 7/24 Aktif Ticket Sistemi

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!