Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu arıyorum (Mekanik-Yarış takımı)

Herkese selamlar,

MEKANİK-YARIŞ TAKIMI

23 Yaşındayım 2 kişiyiz arabalarla fazlasıyla haşır neşirim bir yarışcı takımı oluşturmak istiyorum mekanik rolünde fazlasıyla iyiyimdir saygılı ve dürüst biriyim

ARADIKLARIM

Scriptesel olarak yardım bekliyorum illegal modifiyeli araç toplama vesaire rolünü fazlasıyla severim ve güzel rollerin döndüğünü düşünüyorum burda istediğim ise bir kaç araç ve arabalar hakkında yardım. Tuner tablet ile devlet anlaşmalı yasal yazılım yapabileceğim ETHANOL METHANOL gibi yakıt katkısı üretip rol döndürmek illegal toplantılar düzenlemek geceleri (UTC) roll nıght düzenleyebileceğim bir yer arıyorum.
Ayrıca bir küçük garajdan bozma bir yer arkadaş çevrem ve kendimin takılabileceği tabiki bunu rolsüz bir şekilde almak olmaz garajdan bozma yeri admin pası ile belirli belirsiz bir süre sonra yeterli para olduğunda satın almak istiyorum ve diğer şeylerde dahil olmak üzere herşey rollü bir şekilde gelişicek.

YARIŞ TAKIMI

Oluşturmak istediğim takımda belirli ve devletin onay verdiği drift pistlerinde belirlenen sadece 2 yada 3 araç ile insanlara drift eğitimi drift turnuvaları belirli kurallar çerçevesi içinde kurulacak olan ekip içinde takım oluşturmak istiyorum

RESİM VE NOTLAR

Geleceğim sunucuya kendimden bildiklerimden güzel şeyler katmayı çok isterim.

DC = Alca†raz♪#6487

Ekli dosyayı görüntüle 57006Ekli dosyayı görüntüle 57009
VALENTİNE CİTY

+ | Alımlarımızda +18 yaş ve 200 saat fivem arıyoruz.
+ | Los Santos temalı sosyal odaklı sunucudur.
+ | Sunucumumz funRP,arcadeRP veya hardRP değildir.
+ | Sunucumuzda ekonomi tam tadındadır bunun nedeni sıradan bir arabayı almak için çok çalışmanıza gerek yok ama lüks veya lüks sayılabilecek araçları almanız epey zamanınızı alacaktır. Aynı zamanda sunucumuzda sezon araçları diye bi paket var. Eminim geldiğinizde gördüğünüzde beğeneceksiniz. Gta IV araçlarını Gta V'e getirdik.
+ | 13.000'den fazla kıyafet seçeneği ile çok güzel kombinler yapabilirsiniz.Kadınlara özel kıyafet paketimiz de mevcuttur

+ | Sunucumuzdaki bütün evler satın alınabilir. Eğer çok zenginseniz Amerika'daki gibi Hollywood'dan ev alabilirsiniz veya orta halli bir amerikalı iseniz mirror park'tan ev satın alabilirsiniz. Eğer çok fakir ve ghettoda yaşayan biri iseniz comptondan ev alabilirsiniz. Sunucumuda kesinlikle burası benim hoodum gibi söylemlerin olmadığını söylememize gerek yok. Compton fakir bir beyaz da yaşayabilir. Bunu da unutmayalım.
+ | FPS optimizasyonu ile 20-30 fps alan arkadaşlar sunucuda rahatlıkla 40-50 fps alabiliyorlar.
+ | Sunucumuz Fivem'de artık kaliteli bir roleplay sunucusu bulamadığımız ve bizim gibi bulamayan kişiler tarafından kurulmuştur. En büyük amacımız herkesin rol yapabileceği ve kalitemizi koruyarak bir çok insanı eğlendirmektir. Sunucumuz fiveM'de bir çok sorun yaşayan OYUNCULAR tarafından kurulmuştur. Oyuncunun halinden oyuncu anlar mantığı ile her zaman isteklerinizi ve sunucunun ihtiyacı olan her scripti kısa sürede getirmeye çalışan bir kadromuz vardır. Oyuncuların genelde yaşadığı sunucu rol kalitesi sorunu, EGO dolu yetkili ekipleri, donaterların GOD-RP yaptığı low-RP sunuculardan sıkıldığımız için böyle bir sunucu kurmak istedik. Sunucunun en büyük amacı insanların kaliteli bir rol ortamında sorunsuz ve adil bir şekilde rol yapıp, eğlenmesini sağlamaktır. Sizde yukardaki sorunlardan sıkıldıysanız Valentine City'nin kapıları size sonuna kadar açık.
+ | Southside bölgesinin kendine has kuralları vardır. (örn: Hit & Run ve Face to Face vb.) + | Ekip alımlarımız vardır. Ekip kurduktan sonra rollerini yapacak ekiplerin Racon ve Mafyavari roller yapmalarını kesinlikle yasaklıyoruz.
+ | +300 civarında satın alınabilir ev olup bunları IKEA ile kendinize uygun tasarlayabilirsiniz.

- 7/24 AKTIF YONETIM EKIBI
- +80 FPS
- ÖZEL MARKALI KIYAFET VE ÇANTALAR
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE VE HOODLAR
- ÇETELERE ÖZEL GELİŞMİŞ TACO SCRİPTİ
- AİLELERE ÖZEL MESLEKLER
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ
- DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SCRİPTLER
- GELİŞMİŞ SCRİPTLİ İŞLETMELER
- BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ MESLEKLER
- DLC+MODLU ARAÇLAR
- İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ
- KALİTELİ & HARD ROLLER !
- KALİTELİ SES EFEKTLERİ İLE
- RENY LİFE 2017 ROLEPLAY , EN İYİLERİN ADRESİ
- TEKRARDAN SİZLERLE...
```
-
-
-

OLDROLEPLAY ' adına yazıyorum .Benim ile iletişime geçebilirsiniz. EDRP V2 paketimiz mevcut sıkılmayacağınız sosyal ortamımız mevcut . HOKA#0928 v3.png v1.png v2.png

Scriptsel açıdan elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz, Yeni açılan bir FİVEM sunucusuyuz, HardRP yoğunluklu, Aile yok. Bilgisi sağlam olan oyuncuları aramıza bekliyoruz :) PD,GANG,CAFE gibi alımlarımız açık. [FULL META SCRİPTLER]

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!