Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soygun Scriptleri

• Konbuyu başlatan bro4136
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 4K

bro4136

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar illegalerin yapabiliceği soygunların hepsini topladım sizlere sundum inşallah beğenirsiniz sıkınıt çıkarsa discorda gelip yazabilirsiniz

Discorda Gelip Hatalarınız Çözebiliriz

Banka soygunu ile kamyon soygunu scriptinin fotosunu bulamadım ben oyunu oynamıyorum sadece scriptleriyle uğraşıyorum o yüzden.Açıklayım kamyon soygunun bir evden başlatıyosunuz map te çıkıyor kamyon gidiyorsunuz npcler var onları öldürüyorsunuz ve aracın içinden paraları alıyosunuz para birimini siz ayarlarsınız banka soygunu ztn geleneksel.Fotoğraftakide kuyumcu soygunu

Ekli dosyalar

• MF.png
    MF.png
    444.5 KB · Görüntüleme: 481
Son düzenleme:
Daha fazla linklere reklam sitesi eklersen uzaklaştırma alıcaksın bilgine.

Verdigin yat soygunu scripti videodakiyle ayni degil mlosu dahi yok

hepsi düzgün bende link kısaltmadım
cylexe söyledim hatta disccordtan yasakmı diye yasakdedi bende koymadım
Kardeşim sen şaka mı yapıyorsun? Link reklam sitesine yönlendirilmiş diye ben kaldırdım linki. Buda senin koyduğun link.

Merhabalar arkadaşlar illegalerin yapabiliceği soygunların hepsini topladım sizlere sundum inşallah beğenirsiniz sıkınıt çıkarsa discorda gelip yazabilirsiniz

Discorda Gelip Hatalarınız Çözebiliriz

Banka soygunu ile kamyon soygunu scriptinin fotosunu bulamadım ben oyunu oynamıyorum sadece scriptleriyle uğraşıyorum o yüzden.Açıklayım kamyon soygunun bir evden başlatıyosunuz map te çıkıyor kamyon gidiyorsunuz npcler var onları öldürüyorsunuz ve aracın içinden paraları alıyosunuz para birimini siz ayarlarsınız banka soygunu ztn geleneksel.Fotoğraftakide kuyumcu soygunu
eline sağlık kardeşim guzel paylaşım soygun başladığında polise ihbar gitmiyor bunu nasıl cozebılırım bılıyomusun..

eline sağlık kardeşim guzel paylaşım soygun başladığında polise ihbar gitmiyor bunu nasıl cozebılırım bılıyomusun..
Bende cevabını arıyorum bulabildiysen yaz

ev soygununda lockpick kullanilmiyor :/
envanterdeki lockpick kullanmami istiyor kullan diyorum bu sefer yaninizda arac yok diye uyari veriyor ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!