Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Sorunlarınıza ücretsiz yardımcı oluyorum

2 saat kadar müsaitim varsa destek almak isteyen iletişime geçebilir bugün 3/3 yaptık

adam gibi adam kaç gündür çözümünü aradığım sorunları 5dk da çözdü çok iyi ilgileniyor kendisine çok teşekkür ederim :)

+rep karşılıksız yardım saglıyor böyle insanların olması çok güzel

+rep karşılıksız yardım ve çok da hızlı. sunucuya girip problemimi yazdığımda direkt çözdü.

bu işi gerçekten yapıyor.5 tane ciddi problemim vardı sağolsun ilgilendi fazlasıyla vakit harcadı ve hepsini tek tek çözdü . hiçbir şekilde karşılıksız ilgilendi ve halletti. bu işi bu şekilde yapanlar yok diyebilirim. harcadığın vakit ve ilgin için teşekkür ederim emeğine sağlık ugurakay ugurakay

Adam var adam gibi <3 Sağolsun envanter bugunu 2 dakikada çözdü ??

Saniyesinde yardımcı oldu ve çok ilgilendi sağolsun, hatayı da çözdü. Teşekkürler +rep

Ne zaman kendisine bir problemi çözmemde yardımcı olması için ulaşsam problemi çözene kadar bıkmadan usanmadan yardımcı oluyor piyasa da bulunmaz bir insan kendisi +REF

Selam dostlar bi süredir forumda gördüklerime olabildiğince destek olmaya çalışıyordum
Fakat burayı her zaman takip edemiyorum yaşadığınız bir sorun vs. varsa discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz
Sunucunuzda, scriptinizde yaşadığınız problemlere, sorunlara gün içinde müsait olduğum sürelerde ücretsiz bir şekilde destek olacağım

Destek almak için discord:
Kral iki dakikada karşılık almadan tüm sorunu çözdü.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!