Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı skinchanger ve esx_skin'i esx_identity'e entegre etme

• Konbuyu başlatan Castra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 388

Castra

Üye
FT Kullanıcı
sunucumda kayıt olarak esx_identity kullanıyorum.önceden kayıt için qb-clothing vardı ama elimde çok güzel bir skinchanger var onu triggerlamam gerekiyor fakat ne kadar denersem deneyeyim yapamadım.yardımcı olabilecek var mı?

DF
Kayıt için qb-clothing ? Sanırsam biraz yanlış anlattın.

Öncelikle Bir identity geliyor karşına, karakter ismini yaşını falan filan giriyorsun. Sonra kıyafet yapacağın menü geliyor. Buraya kadar okay.
Bunu değiştirmek için, esx_identity'den sonra açılacak olan qb-clothing open trigger'ı yerine değiştireceğin skinchanger'ın open triggerını eklemen gerekiyor.

Mesela triggeropenmenu[qb-clothing:eek:pen] tarzında bir şey varsa bunu triggeropenmenu[skınchanger:eek:pen] şeklinde değiştirmen sorununu çözer.

DF

Öncelikle Bir identity geliyor karşına, karakter ismini yaşını falan filan giriyorsun. Sonra kıyafet yapacağın menü geliyor. Buraya kadar okay.
Bunu değiştirmek için, esx_identity'den sonra açılacak olan qb-clothing open trigger'ı yerine değiştireceğin skinchanger'ın open triggerını eklemen gerekiyor.

Mesela triggeropenmenu[qb-clothing:eek:pen] tarzında bir şey varsa bunu triggeropenmenu[skınchanger:eek:pen] şeklinde değiştirmen sorununu çözer.
sorunu hallettim yine de teşekkürler.şunu da sorayım madem buradayız belki biliyorsunuzdur,araçlara ilk defa binildiğinde araç motorunun kapalı başlamasını nasıl sağlayabilirim.sonradan biz açıcaz carmenuden

DF
sorunu hallettim yine de teşekkürler.şunu da sorayım madem buradayız belki biliyorsunuzdur,araçlara ilk defa binildiğinde araç motorunun kapalı başlamasını nasıl sağlayabilirim.sonradan biz açıcaz carmenuden
Bu dediğinle ilgili bir paylaşım mevcuttu. İsmini tam hatırlamıyorum ama Gelişmiş anahtar sistemi tarzında aratırsan bulabilirsin. Daha basit şekilde bulmak istiyorsan yeni bir konu aç, yardımcı olurlar.

DF
Merhaba,

konu başlığı tarafımca cevaplandı olarak değiştirilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim , Saygılarımla..

DF

skinchanger-vexcreator-esx_skin var, karakter yüzünü oluşturmam için vexcreator kullanıyorum.yani dün onun triggerını identity'e ekledim.ama şu an ki sorunum playerskins'e kaydetmiyor.qb-clothing'in karakter tipi menüsünü kullandığımda kaydediyor.playerskins'e kaydetmesini nasıl yapabilirim

DF
skinchanger-vexcreator-esx_skin var, karakter yüzünü oluşturmam için vexcreator kullanıyorum.yani dün onun triggerını identity'e ekledim.ama şu an ki sorunum playerskins'e kaydetmiyor.qb-clothing'in karakter tipi menüsünü kullandığımda kaydediyor.playerskins'e kaydetmesini nasıl yapabilirim
Değiştirmek istediğin skinchanger'ın bir database olayı vardır. Belki de framework uyumlu değildir. Bunları kontrol ettin mi ?
Uyumluysa ve database yoksa tek çözümün fixlemek.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!