Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sizce Eski Fivem Ortamı Mı Yoksa Şuanki Fivem Ortamımı

Caeluss

Üye
FT Kullanıcı
Sizce Eski Fivem Ortamı Mı Yoksa Şuanki Fivem Ortamımı Cevaplarsanız Sevinirim Ben Cevabımı Söyleyeyim İkiside Değil

DF
İkisi de değil, saçma rollerden arınmış ve Türk topluluğunun mafya rollerinden bıkmış olduğu bir ortam.

DF
2020 yılı ve öncesi güzeldi 2021 ve sonlarında tamamen bitişe geçti

DF
Old FiveM Zamanları 53 Kilodan 110 Kiloya çıkış sebebimdi kanka :D ASFHGASFG Aşırı sarıyordu. Ama 2021'de şu raconsal olaylar çıktığı için otomatik olarak kilo verdim .d

DF
Bu da soru mu aga? 2020 FiveM öncesi o kadar sarıyordu ki bazen 7 saat rol yaptığım oluyordu

DF
İkisi de..
Fakat eski ortamı daha çok sarıyordu.
Uzun süredir rol yapmıyorum, ortamın nasıl olduğunu bilmiyorum ama ortamı sen belirlersin.

Rac10 God sunucularına girme, fivemlistte olmayan sunuculara gir, fivemde böyle sunucu kalmış mıydı dersin..

DF
2018 Fivem ortamı tabiki yakın zamanda açağımız p2w bağışın olmadığı bir sunucu ile 2018 ortamını tekrardan sağlamaya çalışacağız. insanlar tekrar silah kaybetme korkusunu pistol dışında bir silahın ismini duyduğunda heycanlanmasını yaşamasını istiyoruz kısaca 2018 ortamını sunucumuza getirmeyi planlıyoruz.

DF
hiçbir zaman güzel değildi öylede olacak gibi durmuyor

DF
2020 Şubat > 2021 Ocak aylarına kadar her şey güzeldi. Saçma saçma sunucular açılmaya başlandı ve insanların fivemde yaptıkları şey "rol" değil adam vurmak olmaya başladı.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!