Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sinematik sunucu girişi

Alcatraz

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
Discord
Alca♱raz♪#0070
Sinematik üzerinde kendi çapımda iyi olduğumu düşünüyorum elimden geldiğince daha kaliteli yapmayı ve daha iyi yerlerde daha güzel sinematikler çekmeyi istiyorum daha öncesinde farklı sunucularda ufak tefek film tadında kısa sinematiklerimiz olmuştu şimdi ise Sunucu, karakter, sunucu girişi, ekip sinematikleri çekiyorum.

Sizlerde "Kişisel karakter, sunucu girişi, sunucu tanıtım" gibi videolar yaptırmak isterseniz discord adresimi buraya bırakıyorum ücretler ve yapım aşamaları gibi bilgileri öğrenmek için ekleyip mesaj atmanız yeterli.

Örnekler: sunucumda mevcut link çalışmıyor ise alcatrazcf ekleyip mesaj atabilirsiniz.

FİYAT ARALIKLARI:
0 - 2 dakika 800 / 1000
2 - 4 dakika 1000 / 1200

Olarak ilerlemektedir "ekstralar" fiyatlara dahil değilir

giphy.gif

Son düzenleme:
Şahsi olarak cinamatik yaptırdım ve gayet memnun kaldım işinde iyi ve severek yapan biri eminim daha iyi yerlere geliceginden

Gayet güzel ve kaliteli yapıyor işini şiddetle tavsiye ederim!.

işin ehli ve mükemmel ötesi beklediğimden daha iyi oldu gönül rahatlığı ile cinematic işlerinizi yaptırabilirsini pişman olmayacağınıza eminim.

GÜNCEL + (11.01.2023)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sunucum için trailer yaptırtım piyasada 1000tl tlye yaparım diye gezinenlerden kat ve kat daha iyi yaptı her konuda yardımcı oldu tavsiye ederim.

Konunuz doğru kategoriye taşındı.

Sizlerde "Kişisel karakter, sunucu girişi, sunucu tanıtım" gibi videolar yaptırmak isterseniz discord adresimi buraya bırakıyorum ücretler ve yapım aşamaları gibi bilgileri öğrenmek için ekleyip mesaj atmanız yeterli. You can contact us to make a cinematic. Join my discord; Discord: Discord: Alca♱raz♪ - alcatraz0070

Discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır

24 saat içerisinde satmış olduğunuz ürünlerin ortalama fiyatlarını yazınız.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!