Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sim Kartı - Dakika - SMS Ücreti Vodafone-Bimcell-TürkTelekom-Türkcell

lol .d

TR Çeviri 500TL Ediyor sanrım hm gud
Bari ben de ingilizcesini satışa çıkarayım

200 akar

lol .d

TR Çeviri 500TL Ediyor sanrım hm gud
Bari ben de ingilizcesini satışa çıkarayım

200 akar
Kimseye zorla satış yapmıyoruz biz burda almak isteyenler kendi hur iradesiyle test sunucusna girip inceleyip alıyor dediğin gibi elinde varsa burda boş yapmak yerine ister bedavaya istersende 200 tl yemi 10 tlyemi satıyosan git satışını yap burda boş sallama uyarın için teşekkurler iyi gunler.

çeviriler ne zaman değerlendi.haberim yoktu ? :D çevirmen olmaya karar verdim.iyi para

sağol.paylaşma niyetinde değilim daha çok paketimde satıcam

Fiyatlar güncellendi
Sadece Sim Kartı:50
Sadece Bayi:70

Kimseye zorla satış yapmıyoruz biz burda almak isteyenler kendi hur iradesiyle test sunucusna girip inceleyip alıyor dediğin gibi elinde varsa burda boş yapmak yerine ister bedavaya istersende 200 tl yemi 10 tlyemi satıyosan git satışını yap burda boş sallama uyarın için teşekkurler iyi gunler.
Biraz daha düzgün bir dille konuşun. Karşınızdakinin de sizin gibi kalbi olan bir insan olduğunu unutmayın :) bu seferlik uyarı vermiyorum. Tekrarının olmaması dileği ile.

Bu konunun bir satış konusu olduğunu unutmayın, beni zoru kullandırmak durumunda bırakmayın kavganızı özelden yapın iyi forumlar.

Bu konunun bir satış konusu olduğunu unutmayın, beni zoru kullandırmak durumunda bırakmayın kavganızı özelden yapın iyi forumlar.

Ortada bir kavga yok arkadaş sözünü tutmuyor.

Elimden çalınan şey tarihleri kontrol edersen aslan parçası :)

Daha önceden yayında olup kaldırıldığını kaç kere belirtmem lazım .d

Bu kadar ısrarcı olduğuna göre ihtiyacın var neyse iyi satışlar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!