Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı silahların mermi sayısı

emregne1

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, normalde biliyorsunuz ki pistol vb silahlar 200 ve üstü mermi alıyor genelde, ve bu gerçek dışı. Ben silahların belirli bir mermi sayısı üzerine çıkmamasını istiyorum örnek sniper 20 mermiden fazla almasın gibi gibi bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

envanterinin config dosyasına bakar mısın ? SS'te ki gibi kod satırı olması gerekiyor. Tabii qb-inventory kullanıyorsan, diğer envanterleri bilmiyorum.. Ekli fotoğrafa bi bak, o kodlar işine yarayabilir..
1655960604856.png

Ekli dosyalar

• 1655960672748.png
    1655960672748.png
    69.7 KB · Görüntüleme: 19
envanterinin config dosyasına bakar mısın ? SS'te ki gibi kod satırı olması gerekiyor. Tabii qb-inventory kullanıyorsan, diğer envanterleri bilmiyorum.. Ekli fotoğrafa bi bak, o kodlar işine yarayabilir..
Ekli dosyayı görüntüle 75661
m3 envanter kullanıyorum baktım ama böyle birşey bulamadım nasıl m3 envanterle belirli silahların mermi kapasitesini ayarlayabilirim

m3 envanter kullanıyorum baktım ama böyle birşey bulamadım nasıl m3 envanterle belirli silahların mermi kapasitesini ayarlayabilirim
disc-ammo diye bir dosyanız varsa oraya bakın. Yoksa envanterin içinde mutlaka olması gerekiyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!