Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Silahları Item Haline Getirmek

• Konbuyu başlatan itachi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 5K

itachi

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Öncelikle merhabalar,
Scriptin yapımcısı ben değilim Hollandalı bir abimiz koca bir teşekkür ediyoruz kendisine. ? Burada paylaşmamın sebebi de daha önce görmedim herhangi bir yerde eğer paylaşıldıysa silinebilir.
İçeriğinde mermiler ve mermi kutuları da mevcut. Server kısmından dilediğiniz şekilde bunları ayarlayabilirsiniz zaten. Silah verdik 250 mermili gitti vs. muhabbetlerinden sıkıldıysanız kullanabilirsiniz. esx_inventoryhud veya disc-inventory ikisiyle de çalışır. Ağırlıklı envanter kullananlar limiti değiştirip kendilerine göre ekleyebilirler sorun yaratmıyor. Resim eklemeye çalışacağım.

VT :

DF
Bu şey mi item olan silah olmadan silahı kullanamıyorsun

DF
giveweapon yerine giveitem kullanıyorsun mermisine kadar hepsi item :)

DF
slotlu envanter kullaniyorum verdiginiz script calisiyor ancak itemi kullanmak icin slottaki tusa basiyorum solda item kullanildi olarak gösteriyor ancak silah elime gelmiyor kullanamiyorum nasil düzeltebilirim

DF
slotlu envanterde zaten silahlar item olarak eklenmiyor mu sqli okuttugunuzda items tablosuna bütün silahlar ekleniyo

DF
geliyor ancak giveweapondan silah verince envantere gelmiyor elimede gelmiyor bu scripti kurdugumda envantere geliyor ama kullanamiyorum

DF
giveitem komutuyla vereceksin hocam, giveweapon değil. İtem halinde diyo farkındaysan. Dene olmazsa yazarsın tekrar. düzelirsede yaz millet faydalansın
geliyor ancak giveweapondan silah verince envantere gelmiyor elimede gelmiyor bu scripti kurdugumda envantere geliyor ama kullanamiyorum

DF
denedim ancak hicbir türlü olmiyor ya benim kullandigim disc inventoryhud sıkıntılı yada slotlu envanterde admin power ile silah kullanmak sıkıntı

DF
bende denedim şuan evet olmuyor. çalışmıyor script

DF
15741

local ammoType = GetPedAmmoTypeFromWeapon(playerPed, weaponHash)

bahsedilen 64.satır bu

Bu hatayı veriyor çözümü bilen var mı

DF
scriptte arkadaşların dediği sorun var silahlar bölümüne gelmıyor

DF
e çalışmıyor geri nasıl çeviricem şimdi de eski halinde de silahlar gelmiyor???

DF
ben dbden tek tek ne ekliyorsa sildim startını ve dosyasını da sildim ama silah verince undefined diyor silah alınca f2ye geliyor
iyi ki yedeğim vardı da eski yedek database kullanabildim script tüm paketin içine etti doğrusu:(

DF
bu revolver tarzı silahların mermisi nedir normal pistol mermisi olmuyorda

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!