Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Silah Hasarı Ayarlama Ve Es_extended'da Para Konusuyla Alakalı Yardım Edebilecek Bir Developer Arıyorum

• Konbuyu başlatan syntax
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 571

syntax

Üye
FT Kullanıcı
Konu başlığı çok uzun olmasın diye detaylandırmadım fakat burada detaylandıracağım. Nedenini bilmediğim bir şekilde es_extended parası yani users tablosunda money diye geçen para birimi /giveitem id cash miktar şeklinde girdiğim zaman artıyor fakat envanterimi sildiğim zaman yada o aldığım parayı yere attığımda es_extended parası hala duruyor. Ayrıca silahçı gibi yerlerden birşey satın aldığımda hem es_extended parasından kesiyor hemde üstümdeki paradan. Bu es_extended parasını üzerimdeki cash itemi miktarına sabitleyebilecek ve silah hasarı ayarlama konusunda yardımcı olabilecek bir developer arıyorum. Bütçem 50 lira gibi bir fiyat. Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: /giveitem id cash miktar yazdığımda es_extended money artmıyor fakat databaseden arttırıp parayı harcadığım zaman sağ üstte para eksilme hudu çıkıyor ayrıca cash'ide alıyor.

Son düzenleme:
Parayı item'e çevirmek için sana bir dosya atıcam. o dosyayı kendi player.lua ile değiştir. disc-inventoryhud/server/classes

NOT: Ben bunu kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sendede sorunsuz çalışması lazım

Parayı item'e çevirmek için sana bir dosya atıcam. o dosyayı kendi player.lua ile değiştir. disc-inventoryhud/server/classes

NOT: Ben bunu kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sendede sorunsuz çalışması lazım

Denedim ve f2deki slotlar görünmez gözüküyor ayrıca konsolda böyle bir hata var: :/

21558

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!