Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sıkmaya başladı

• Konbuyu başlatan bazq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 2K
3 yıldır fivemdeyim. İlk 1.5 yıl baya güzeldi. Roller falan. geliştiricilik bilmiyorduk. Hatta teamspeak geldiğinde çok dehşet farklı bi sistem gibi görüyorduk. Ot toplamalı yıllarda. Sonra bu geliştirici olayına girdikten sonra fazla rp yapamadım ama büyük ihtimal rp yapmaya devam etseydim daha önceden bırakımış olurdum fivemi rollerin kötü olması yüzünden. Aslında burada durmamızın tek sebebi fivemde hatıralarımızın bulunması. Yeni gelenlerdede daha yeni olmalarıdır (bana göre)
+++ bannerlorda özel sunucu desteği gelirse direkt oraya geçeceğim rp yapılabilir çok rahat, level designer tab2 de ben

DF
2022 de geleceğini söylediler, ama bannerlord bile 7 yıl ertelendi Xd

DF
saldım fivemi, 3 yıl içinde yaptığım veya yarım bıraktığım tüm projelerimi paylaşacağım. teşekkür ederim, f prison :(

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!