Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunabyk

Üye
FT Kullanıcı
Discord
TUNA53#5353
Merhaba arkadaşlar şimdi yaklaşık 1 ay önce falan bu arkadaşlardan 150'tl ye bir paket aldım
Ve bu ay sonunda doğru makinamın ssd diski yandı. yedeklerimi alamadan bütün verilerimi kaybettim

Arkadaşlara tekrar dönüp arkadaşlar verilerim kayboldu dediğimde bana hiçbir öneri sunmadılar dedikleri tek şey Lucid Lucid'un Ben bıraktım diğer arkadaşa sor demesi
Sapiophile Sapiophile 'da diyoki ben dosyaları sildim bıraktım ileride tekrar yaparım falan filan şimdi böyle birşey olamaz sen 1 aylık developermisin paketçimisin oldu bi paket yap sür piyasaya ondan sonra sat paketi sonra sil destek verme. hadi onu geçtim forumda halen konunuz açık halen satış yapmaya çalışıyorsunuz dolandırıcımısınız kardeşim siz.
Böyle 3-5 script toplayıp paket yapanlardan birşey satın almayacaksın bunlarıda barındırmayacaksın

Konularının linki :
Fivem Geliştirilmiş Script Paketi (Logo+Whitelist Okuyabileceğiniz Panel+ Web Sitesi,Forum+ Discord Bot Hediye )

Gereğini yaparsanız sevinirim barındırmayın abi böylelerini.

Ekli dosyalar

• asdasda.png
    asdasda.png
    17.5 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba arkadaşlar şimdi yaklaşık 1 ay önce falan bu arkadaşlardan 150'tl ye bir paket aldım
Ve bu ay sonunda doğru makinamın ssd diski yandı. yedeklerimi alamadan bütün verilerimi kaybettim

Arkadaşlara tekrar dönüp arkadaşlar verilerim kayboldu dediğimde bana hiçbir öneri sunmadılar dedikleri tek şey Lucid Lucid'un Ben bıraktım diğer arkadaşa sor demesi
Sapiophile Sapiophile 'da diyoki ben dosyaları sildim bıraktım ileride tekrar yaparım falan filan şimdi böyle birşey olamaz sen 1 aylık developermisin paketçimisin oldu bi paket yap sür piyasaya ondan sonra sat paketi sonra sil destek verme. hadi onu geçtim forumda halen konunuz açık halen satış yapmaya çalışıyorsunuz dolandırıcımısınız kardeşim siz.
Böyle 3-5 script toplayıp paket yapanlardan birşey satın almayacaksın bunlarıda barındırmayacaksın

Konularının linki :
Fivem Geliştirilmiş Script Paketi (Logo+Whitelist Okuyabileceğiniz Panel+ Web Sitesi,Forum+ Discord Bot Hediye )

Gereğini yaparsanız sevinirim barındırmayın abi böylelerini.

Benim hatam ya cidden çok üzgünüm nerden buldum bu arkadaşı :)

1-2 Ay önce sen bana yazdığında ben zaten satışı durdurduğumu belirttim satışı durdurdum demek desteği kestim anlamında da oluyordu ama aldınız yine yapamadığınız yerlerde yardımcı oldum geçen yazdığında ben hiç bir şekilde sana paketi tekrar vermeyeceğim demedim sen bana kurulum yapar mısın diye sordun bende artık gerçek hayatta işlerim yoğun olduğundan dolayı yardımcı olamayacağımı belirttim server dosyalarını istesen onu atardım

Sunucu dosyalarını istedim zaten ben ama diğer arkadaşın dik kafalı olduğundan dosyalar bende yok ama arkadaşımda var diyemediğinden dosyaları alamıyorum 2nizinde birbirinizden haberi yok satışı yapmıyorsunuz konunuz neden açık kapat konunu ?

Ekli dosyalar

• gggg.png
    gggg.png
    39.5 KB · Görüntüleme: 49
Sen orada paketi istememişsin direk kurulum istemişsin birbirimizden haberimizin olmaması sence de artık gerçek hayatta işlerim olduğundan dolayı bu işleri bıraktığım için ve satışı durdurduğumuz için olabilir mi düşün biraz ayrıca konunun açık olup olmaması beni ilgilendirmez ve arkadaşımın dediklerini bana yükleme onun dedikleri beni ilgilendirmez ben onun sorumluluğunu almıyorum

Konuya açıklık getirmek gerekirse bu konuda sizin de hatanız var tunabyk tunabyk kimse ne olacağını bilemez yedeklerinizi her zaman almanız gerekmektedir. Satıcı arkadaşlar ise sektöre ara verdiklerini çok fazla ilgilenemediklerini dile getirmiş bu konuda da pek yapılabilecek bir şey yok satışlarını durdurduysa konularında belirtmeleri gerekir. Satıcı arkadaşların elinde upload linki varsa müşteri memnuniyeti için dosya linkini iletmesi gerekir.

Arkadaşa sunucu dosyalarını gönderdim

Tamamdır Dosyaları aldım iyi forumlar.

İki tarafa da teşekkür eder iyi forumlar dilerim konu çözülmüştür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!