Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Sunucu Server Listte gözükmüyor

• Konbuyu başlatan Eray
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eray

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba benim arkadaşımın bir fivem sunucusu var. Birkaç hafta önce şehir paketi kullanıyorduk ve kasaba paketine geçtik kasaba paketine geçtiğimiz zaman sunucunuz server listesinde gözükmemeye başladı ve bu sorunun çözümünü bulamadık yardım edecek biri var mı ?

Arkadaşlar merhaba benim arkadaşımın bir fivem sunucusu var. Birkaç hafta önce şehir paketi kullanıyorduk ve kasaba paketine geçtik kasaba paketine geçtiğimiz zaman sunucunuz server listesinde gözükmemeye başladı ve bu sorunun çözümünü bulamadık yardım edecek biri var mı ?

Listede gözükmesi için key satın alınması gerekiyor diye biliyorum ben varmı keyiniz

Bir kaç oyuncu girdikten sonra zamanla gözükecektir merak etmeyiniz. otomatik yapılan bir şey.

Bir kaç oyuncu girdikten sonra zamanla gözükecektir merak etmeyiniz. otomatik yapılan bir şey.
5-6 kişi girdik zaten baya bir denedik ama olmuyor. Bence oyuncu sayısı ile ilgisi yok çünkü bir sürü ,kişi sayısında 0 yazan sunucu var

5-6 kişi girdik zaten baya bir denedik ama olmuyor. Bence oyuncu sayısı ile ilgisi yok çünkü bir sürü ,kişi sayısında 0 yazan sunucu var
Evet developer arkadaşıma sordum keyiniz bitmiş olabilir diyor, serveri ne zaman ve hangi siteden aldınız

Arkadaşlar sorun çözülmüş arkadaşa FivemTürk discordunda baya yardımcı olmuşlar yardım eden herkese çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!