Sitemize reklam vermek için tıklayınız.
Click to contact advertising

Örnek Resim

Örnek Resim

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
İyi günler arkadaşlar bu arkadaştan 26.09.2019 motel için görüşme sağladık parayı alana kadar hiç bir sıkıntı yok anında cevap verdi. SAAT 23:55 DE 128 kişilik sorunsuz script satın aldık arkadaşa makina bilgilerini verdik girdi dosyayı sunucuya yükledi sonra denemeden çıktı gitti ne bir açıklama yaptı işim var deyip gitti biz gelecek diye bekledik saatlerce ertesi gün saat akşam 20:00 21:00 gibi kurulum yaptı görüntülü olarak arkadaş ile görüştü ben kontrol ettim sıkıntı yok dedi tek başına deneyip nasıl sıkıntı olmadığını anlıyorsa. Sanki ben bu serverda tek başıma oynayacağım.Tek başına oynayınca diğer scriptlerdede sıkıntı yok.serverdaki oyuncuların deneyip sıkıntı varmı yokmu denemesine imkan vermedi .Oldu bittiye getirdi yani .Sonra biz girdiğimizde sıkıntıların olduğunu gördük hatalar sırasıyla.İçeri girdiğinde oyundan çık gir yapınca odanın içinde dışarı çıkamıyorsun blipler kayboluyor,odanın içinde sesler duyuluyor.Odanın içinde birbirine vurabiliyorsun,yatağın sağ tarafında bir bilip var ona basınca diğer bilipler kayboluyor odanın içinde kalıyorsun.Konunun en üstündeki resimlerde arka arkaya bir sürü oda gözüküyor ama sadece 1 tane oda var.Ve bu arkadaş ben denedim deyip hala sıkıntı yok diyor. Makinanın şifresi sadece bende var ve ben kesinlikle hiç bir şeyde girip değiştirme yapmadım.Sıkıntıları göstereyim sana görüntü açayım sana dedim müsait değilim dedi ve ne zaman bakacaksın dediğim zaman beni engelledi.bu kişi ile alış veriş yapacaklar dikkat etsin.Diyoruz script iade al onuda yapmıyor .Biz şerefsiz değiliz senin script kullanalım ki zaten çalışmıyor.Çalışmayan script nie kullanalım.Yazık 200 tl için bu şekilde davranmaya.

Bana cevap olarak konusunda ben seninle ticaret yapmadım diyor ama ödemeyi daha benim yaptığımın farkında değil .Ben müsait olmadığım için arkdaşlarla konuştu serveren sahibi benim zaten ki bunlar önemli değil. Bu arkadaş sadece görüntü açarak bize çalıştığını ispat etmeye uğraşmıştır.Ama sunucuya biz girdiğimiz zaman çıkan problemleri tek tek saymamıza rağmen ilgilenmedi.Ve en ufak hakaret etmediğim halde beni engelledi.Konuşmaların hepsi tek tek mevcuttur.Buraya yazdıklarımın hiç birinde yalan yoktur.Konuşmaların hepsini ekleyebilirim. Servera girip en ufak oynama yapmadığım halde beni yalancı olarak gösterip oynamışssınız bozmussunuz diyor.Yaptığın işin arkasında duracaksın.Ticaret yapıyorsan önce bunu öğreneceksin.Yazık.
bU ALTTAKİ AHMET ARKADAŞIMIZIN YAZIŞMALARI.
Parasını verdik destek alamayacağız diye hep alttan aldık arkadaşın konuşmalarına bakın birde.

Ekli dosyalar

• 463.7 KB Görüntüleme: 50
  • 262.4 KB Görüntüleme: 50
  • 260.1 KB Görüntüleme: 45
  • 248 KB Görüntüleme: 40
  • 256.7 KB Görüntüleme: 34
  • 261 KB Görüntüleme: 33
  • 280.3 KB Görüntüleme: 28
  • 270.3 KB Görüntüleme: 24
  • 273.2 KB Görüntüleme: 23
  • 263.8 KB Görüntüleme: 22
  • 261.1 KB Görüntüleme: 21
  • 267.6 KB Görüntüleme: 20
  • 248.1 KB Görüntüleme: 18
  • 260.9 KB Görüntüleme: 19
  • 252.9 KB Görüntüleme: 17
  • 258 KB Görüntüleme: 16
  • 265 KB Görüntüleme: 16
  • 295.1 KB Görüntüleme: 18
  • 247.3 KB Görüntüleme: 21
  • 326.1 KB Görüntüleme: 21

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
konuşmaların devamı.

Ekli dosyalar

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
111
19
18
39
Ankara, Turkey
Durumu zaten çözüme kavuşturdum :D ?
Scriptlerde her hangi bir problem de yok canlı canlı bunu gösterdim, şu anda kendi sunucumda 60 üzerinde insan bunu kullanıyor duplanmış 100 oda var zaten. Gereksiz bir şikayet olduğunu düşünüyorum, kurulumunu sağladım testini de ettik herşey okey 2 saat sonra arkadaş bozuldu diye yanıma geliyor imkansız bir olay. Makine şifresi de aynıydı giriş sağladım nokta hata bulunmuyordu. Saçma..

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
Neyi çözüme kavuşturdun ben anlayamadım .Düzgün çalışan tarafı yok sen hala dalga geçer gibi birde gülücük atmışssın senin tek başına girip denemen hiç birşey ifade etmiyor sen herşeyi doğru söylüyorsun biz yalan söylüyoruz .Kimse girip kurcalamadı serverı script .Bunu bir anla.bİZİM SUNUCUMUZDA SCRİPT ÇALIŞMIYOR SENİN SUNUCUNDA ÇALIŞIYOR OLABİLİR.Çoluk çocuk değiliz yalan söyleyelim sana.Birde ukela ukela gülücük atıyorsun dalga geçer gibi.

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
111
19
18
39
Ankara, Turkey
Öyle bir şey mi var ya ? Ben ertesi gün kurup test de ettim çalışmıyor derken? Aynı şey sunucumda var 70 kişiyi kaldırıyor senin 10 kişini mi kaldıramayacak

TURK

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Admin
11 Ara 2017
363
158
43
www.fivemturk.com
@umutsantur00 Kendi sunucunuzdaki sorunsuz çalışıyor dediğiniz scripti müşterinize teslim ediniz, bir de öyle deneyelim uygun mudur ?

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
Arkadaşım anlamıyormusun ben sana neden yalan söyleyeyim 32 yaşında adamım 200 tl için şerefsizlik yapmam ama alınterimle kazandığım parayı kimseye yedirmem diyorsun ki çalıştı be kardeşim biz sana çalışmadığını idda ettiğimizde kaç gün geçti gir oyuna çağır serverdaki herkesi tek tek deneyin de bu zor mu var işte sıkıntıları neden kabul etmiyorsun 1 kişi denedin nasıl denedin bana söyle etrafında kimse olmadan birisine vuruluyormu vurulmuyormu nasıl anlıyorsun.veya tek başınasın motel içinde ses birbirinize ses geliyormu gelmiyormu nasıl denedin veya motele girdin blipleri denedin oyundan çık gir yaptın mı blipler kaybolup kaybolmadığını denedin mi.Gözünü seveyim beni yalan söylemekle suçlama karşında çocuk yok.Satış işlemi yapıyorsun yaptığın işin arkasında duracaksın.Diyelim ki senin serverenda çalışıyor benimkinde çalışmıyor arkadaşım benim serverımda sıkıntılı olan şeyi sende çalışıyor diye ben neden satın alayım.Neden boşa para ödemiş olayım senin serverenda çalıştı diye herkesde çalışacak durumu yok tam test etmeden bize teslim ettin.Tam test etseydin bize derdin benim scriptimde sıkıntı yok sizin serverenızda sıkıntı var malsef olmuyor derdin ve iade ederdin bu senin yaptığın oldu bittiye gitirip satış yapmak.Ben senin yaptığın bu ilgisizliğe bu dalga geçer gibi tavırlarına karşın bana verdiğin paketi internete yayabilirdim ama yapmadım emek vermişssin sonuçta .İnsanlık yapıyoruz karşımızdan insanlık bekliyoruz.Ben bu arkadaşın kesinlikle sciptini istemiyorum paramın iadesini istiyorum.

Ekli dosyalar

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
Üstteki resimlerde benim konuşmam var.Cevap verme tarzın bile ukelaca konuşuyorsun.Neden engellersin beni ben sana güzelce görüntü açayım gör demişim.

TURK

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Admin
11 Ara 2017
363
158
43
www.fivemturk.com
@umutsantur00 24 Saat içerisinde konuya cevap verip, hataları çözünüz çözemediğiniz hata durumunda geri iade yapmanız gerekmektedir.

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
Bu kişiden kesinlikle script felan istemiyorum uslube bak sen nasıl bir insansın Turk Bey bu arkadaştan hiçbir şekilde script istemiyırum konuşmaya bakarmsın Bu kişi benim paramı yemesin .İADE ETSİN LÜTFEN .Al şunu çok bilen arkaşına at bu nasıl bir konuşmadır.Köpeğe kemik atar gibi.Hakkımızı aramak çok bilmişlik oldu.Karşısında 15 yaşınada çocuk var sanki böyle konuşuyor .BEN PARAMIN İADESİNİ İSTİYORUM .Yazışmaları herşeyi gördünüz benim yerimde nasıl davranırdınız ona göre karar verirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
sabırsız olduk tecrübesiz olduk daha başka edeceğin hakaret varmı hope.

TURK

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Admin
11 Ara 2017
363
158
43
www.fivemturk.com
@deaklon Hocam arkadaş size bir dosya vermiş ücret karşılığında ve bunun sorunsuzluğu ile bu arkadaş ilgilenmek zorundadır, şuan baktığım kadarı ile de biraz sorun yaşasanız da iletişimde, arkadaş "Gerekli teslimatı tekrardan sağladım dosyalar sorunsuz start versin çalışacak. " cümlesini kurmuş. Geri iade olabilmesi için sorunu çözemeyecek derecededir ve geri iade yapması gerekir, şuanda haklı iken haksız duruma düşmenize hiç gerek yok sizlere verdiği en son güncel dosyaları kullanır mısınız.

deaklon

FT Kullanıcı
22 Ağu 2019
11
0
1
31
@TURK Köpeğe kemik atar gibi dalga geçer gibi hakaret içerikli mesajımı diyorsun.Yani size bu şekilde 6 gün bekletilip umursanmayıp üstüne yalancı ithamlarında bulunup dalga geçer gibi hakaret içerikli mesajları dikkate almadan o kadar lafı yutup script almamı söylüyorsunuz yani bunu siz böyle yapardınız öylemi.Üzerinden 6 gün geçmiş ben oyuncularıma söz vermişim bu kişinin umursuzluğu yüzünden sözümü yerine getirememişim.Şİmdi gelmiş bana bir dosya atıyor dalga geçer gibi kesinlikle istemiyorum bu kişinin script En ufak haksız olduğum bir konu yoktur.Ben scripten felan geçtim bu adam benim paramı yemesin istemiyorum.İletişimdeki sıkıntı tamamen bu kişinin script sahip çıkmamamasıdır eğer bu konuyu buraya taşımasaydın yine hiç umursamayacaktı.

TURK

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Admin
11 Ara 2017
363
158
43
www.fivemturk.com
İlk olarak ben öyle yapmazdım burada çoğu script satıcısından daha eski ve bilgiliyim gerek yok o yüzden, aradaki mağdur olduğunuz süreyi kimse telafi edemez buda sizin çalıştığınız kişilerle alakalıdır buna pek bir şey yapamayız maalesef, geri iade konusunda da arkadaş memnun kalmazsanız geri iade yaparız gibisinden bir cümle kaldıysa kendi aranızda halledebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt