Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Üzerindeki silahın TAB menüden gitmemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thesuper5

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Sunucumda ölen bir kişiyi lootladığınızda kişi revlenirse F2 envanterinde silah yok ama TAB'da silah oluyor silahı eline aldığı zaman envanterine de geliyor ve silah kopyalanmış oluyor
Bu hata hakkında arama yaptım es_extended scriptini güncelledim sorunun bir kısmını çözdüm fakat şu an kullanmış olduğum envanter limiti destekliyor es_extended'ın son sürümü weighti yani ağırlık sistemini destekliyor son sürümde ki kodları kullanmış olduğum es_extended üzerinde denedim E çekince silah silinmiyordu artık siliniyor şu anki tek sıkıntı lootlandıktan sonra TAB menüde F2 envanterinde silah olmadığı halde TAB menüden silahı çekip envantere gelmesi

vMenu yü değiştir yedeğini almayı unutma

hatta vMenuyu kapat bi öyle dene

hatta vMenuyu kapat bi öyle dene
vMenuden kaynaklanan bir seçenek vardı vMenu yetkisi olan kişilerde Restore Weapon Loadout seçeneği vardı bunu kapatırsan düzeliyordu vMenuyü kapatıpta denedim olmuştu ama ağırlıklı es_extendedda düzeliyor limitli es_extendedda düzelmiyor yani vMenu ile alakası yok

Çözümü bilen var mı?

Sorunu çözdüm arkadaşlar :)

Diğer kullanıcılarımıza yardımcı olmak için nasıl çözdüğünüzü belirtir misiniz ?

Çözüm: es_extended/client/main.lua dosyasına giriyoruz ardından

if IsPedDeadOrDying(playerPed) then
isLoadoutLoaded = false
end

kodunu aratıyoruz ve siliyoruz bu kadar :)

Konu çözüldüğü ve çözümü belirtildiği için tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!