Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

sertacdncl

Üye
FT Kullanıcı
OnlyHumanist nickname ine sahip Cahit isimli kişi sattığım paketin kendine ait olduğunu iddia ediyor ve konumu baltalıyor. Bununla ilgili şikayetimi burdan yapmam gerektiği söylendi. Öncelikle herkesden küfürlü ve böyle saçma bi tartışma için özür dilerim. Haksızlığa gelemediğim için gecenin bu saatinde böyle şeylerle uğraşıyorum. Sabah 7 dede işe gidicem bu tarz insanlar yüzünden uykusuz bi şekilde gidicem buraya yazıyorum ki herkes görsün.

Öncelikle arkadaşın iddiası onun paketini kullandığım bi kaç şey değiştirdiğime dair. Onun paketi diye bişey olmadığını daha önce bana mesajlarda"bu pakette seninde hakkın var ve satışı benden sana helali hoş olsun" gibi sözlerle belirtmiştir. Kanıtlarımdada bu tarz mesajları görebilirsiniz. Ben bu arkadaşla uğraşmaktan yoruldum o yorulmadı. Mesajlarındada açıkça belirttiği gibi sunucumuza saldırdığını defalarca itiraf etmiştir. Sunucumuzdaki donator ve hizmet almak isteyenleri dolandırmıştır. Bunun ile ilgili discord kanalımızdaki herkesle konuşulabilir. Biz şuanda onun yediği haltı insanlar mağdur olmasın diye tekrar sunucuyu açtık.Tüm para hesapları arkadaştaydı. Dolayısıyla makinede onun üstüneydi. Para ilgili tüm işler ona ait olduğu için tüm paralarla ve makineyle birlikte gitti yani biz banladık çünkü dolandırdığı kanıtlanmıştı. Şuanda hiçbir donator ve hizmet satın almalardan para almadan kendi çabalarımızla sunucu parasını karşılayıp onun mağdur ettiği insanlara mağdur olmamaları konusunda hizmet sağlıyoruz. Bir kuruş para bile almadık bunu yaparken.Kendisi benim paket satış konumdada yazıp nasıl biri olduğunu belli etmiştir. Sunucuyu açık tutamadığımızı ve paketi alanların sunucuyu açık tutamayacağını da belirtirim dediği bir mesaj bulunmakta. Bu mesajda dolaylı yoldan saldırı yaptığını ve yapcağını anlayabiliriz. Kanıtta da görebilceğiniz gibi sürekli olarak saldıracağını belirtmiştir. Aynı zamanda bu kanıtların arasına koyamayacağım Sonteklif.com üzerindeki satışların videosun var bunu özelden yetkili birisine gönderebilirim.

Gelelim bu kişinin savunmasına. Benim ondan paketi istediğime dair ssleri var. Gayet normal çünkü ben dosyaları bilgisayarda yedeklemedim. Test sunucumuzdaki pakette tam ayarlı değil eski bi sürümdü. Bu sebeple arkadaştan dosyaları istedim ki sunucuyu açıp insanları mağdur etmeyeyim. Ayrıca bu kişi bu yazıyı okuyosa sana günlerce iyi davranmamın sebebi var. Bakma seninle kanka falan diye senin huyuna gittim. Amaç senden sunucu dosyalarını ,makineyi almak ve insanları mağdur etmemek olduğu için. Yani sanma ki seni banladığımız gün ben hep sana hak verdim :) Amaç bu işin içinden güzellikle çıkmaktı. Sen bu işi nerlere taşıdın. Konuşmalardada osman ile konuşmamı ve cahit ile konuşmamı görebilirsiniz. Osman diğer sunucu ortağı bu arada.

Her türlü kanıt iletmeye devam edebilirim.Oyun içi görseller ile o arkadaşın paketiyle karşılaştırabilirsiniz. Ama zaten ondaki pakettede benim emeğim var :)
Hatam kusurum olduysa forumdaki yöneticilerden ve üyelerden özür dilerim. Böyle insanlarla karşılaşmamanız dileğiyle.

Son düzenleme:
Paket için yaptığın kıvraklıkları(farklı bi ismi var ama söylemicem) belirtmişsin. Tebrik ederim seni. Acıtasyondan başka bir durum yok burada. Ben kimseyi dolandırmadığımı tekrar söylüyorum. Serveri tekrar açtım ve malesefki bu arkadaşlar discord üzerinden benımle alakalı gerekli bütün manipülasyonları yaptığı için, insanlarda bana hiç sormadan benim dolandırıcı olduğumu düşünmüşlerdir. Şuan bile hala aynı isimle aynı sunucu açık ve çalışıyor. Sizin tek ve tek amacınızın para olması ve benimle doğru düzgün bir konuşma bile yapmamanız zaten olayın asıl kaynağıdır. Bütün discorddaki insanlara beni banladıktan sonra kötü örnek göstererek milletin anama bacıma hatta hamile eşime sövmesini sağladınız. Sonrada geldiniz benden paket istediniz, database istediniz. Kusura bakmayında alırsınız.

Senin emeğin olan şeyleri inkar ettiğimiz yok. Altyapıyı ben düzenledim ben kurdum ve yapımı emeği bana ait. Anlatmak istediğim nokta bu. Kullanıyorsun ama satamazsın. Anlatabildim mi? Satış konuna itiraz ettiğimden ötürü bu kadar sesin çıktı. Normalde böyle bir şikayeti neden yapmadın he ? Ulan ne kıvrak adamlarsınız. Ben sadece güzel bişekilde oynamak istiyorum ve abimin yengemin oynaması için size yardım ediyorum diyen sertaça bak sen :D

Olayın patlak verdiği günün gecesi almıştık, gündüz o olaylarda sertaçın bu şekilde kıvraklık yapacağını her türlü konuşmasından bildiğim için geri iptal ettim.

Son düzenleme:
SS'lerde nedense "Paketi satabilirsin" "İkimizinde hakkı var" gibi mesajlar görünmüyor :)

Ayrıca bu kişi bu yazıyı okuyosa sana günlerce iyi davranmamın sebebi var. Bakma seninle kanka falan diye senin huyuna gittim. Amaç senden sunucu dosyalarını ,makineyi almak ve insanları mağdur etmemek olduğu için. Yani sanma ki seni banladığımız gün ben hep sana hak verdim :) Amaç bu işin içinden güzellikle çıkmaktı.
Sırf yukarıdaki konuşmalarını yalanlamak için hala kıvraklık helal sana :D

SS'lerde nedense "Paketi satabilirsin" "İkimizinde hakkı var" gibi mesajlar görünmüyor :)
Whatsaptan yazdım onu, daha sonra da baltalamak gibi olmasın diye yazdın discorddan. Noldu paran mı bitti de kendinle çelişkiye girdin? Sana emeğin yok diyen yok. Kendi stabil hazırladığım paketin üzerine eklemeler yaptığını söylüyorum bununla ilgili konuşmak yerine konuyu nerelere taşıyosun. Dahada cevap yazmayacağım. Tamamen boş muhabbet.

Şimdi soruyorum sana. Bu olaylar yaşandığı sırada da bu forumdaydın ve satış yapıyordun. Neden paket satışına itiraz ettiğimde beni dolandırıcı ilan ettin buna cevap istiyorum şuan?

Senin emeğin olan şeyleri inkar ettiğimiz yok. Altyapıyı ben düzenledim ben kurdum ve yapımı emeği bana ait. Anlatmak istediğim nokta bu. Kullanıyorsun ama satamazsın. Anlatabildim mi? Satış konuna itiraz ettiğimden ötürü bu kadar sesin çıktı. Normalde böyle bir şikayeti neden yapmadın he ? Ulan ne kıvrak adamlarsınız. Ben sadece güzel bişekilde oynamak istiyorum ve abimin yengemin oynaması için size yardım ediyorum diyen sertaça bak sen :D
Benim yaptığım paket satışına itiraz edersen bende şuanda şikayetimi yaparım. Ayrıca hala kendinle çelişiyorsun. Defalarca bana satabilirsin,seninde paketin vs. demene rağmen hala satamazsın diyosun :)

Olayın patlak verdiği günün gecesi almıştık, gündüz o olaylarda sertaçın bu şekilde kıvraklık yapacağını her türlü konuşmasından bildiğim için geri iptal ettim.
Bu arada yalanlarına devam ediyosun :) Adresi istediğin ve adresi aldığın abim nedense bana olayın ertesi sabahı cahit sana kulaklık alıyodu ödemeyle ilgili sıkıntı çıktığını söyledi alamadı galiba dedi. Neyse daha fazla yorum yapmayacağım yazıp 5 dakika sonra tekrar yorum atarım bende.

Kendi kendini batırıyosun şuanda. SSlerde benim ne kadar çok çalıştığımı falan göstermişsin. Teşekkür ederim :D

Gereksiz laf kalabalığı yapma :D
Ben düşüncemi söyledim admin katılır katılmaz seni ilgilendirmez :D
Adminin yönlendirmesi bura oldu zaten. Gereksizlik yapan ve uzatan sensin şuan. Olayla ilgili bir şey konuşacaksan konuş yoksa dediğim gibi ilerle buradan.

Bence ikinizide banlasın forum temizlenmiş olur :D
Haklı haksız bilinmeden banlansın mı olay bu mu? Ben buraya kendi hakkım ve emeğim olan paketin satışını yapmaya geldim. Arkadaş sorun çıkartıp duruyor benim yaptığım bişey yok. Adminle görüştüm. Buraya konu açmam söylendi. Daha öncede benim kodladığım twitter fotoğraf atma olayını forumda paylaşıp uyarı yemişti ve konusu kaldırılmıştı. Hala salça olmaya devam ediyor. Ben onun gönderisine gidipte benim bu pakette emeğim var demedim ki çok fazla var. Ama arkadaş benim kendi geliştirdiğim pakete salça olmaya çalışıyor yapcak bişey yok çözüm yeri burası ne yazıkki.

Arkadaşlar yukarıda o kadar çok aynı şeyden bahsediyorsunuz ki, ikiniz de aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz birisi benim paket diyor diğeri başka bir şey, paket güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzda paket çalıntı olabilir o paket üzerinde 3-5 değişiklik yapıldığı zaman o paket onun oluyor alt yapı senin olabilir, isterse paylaşır isterse satar forum kuralları gereği bu konu karşısında bir şey yapamayız, kendi dosyanızın güvenliğini sizlerin alması gerekiyor konuyu kendi aranızda kapatın daha fazla uzatmayın.

Arkadaşlar yukarıda o kadar çok aynı şeyden bahsediyorsunuz ki, ikiniz de aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz birisi benim paket diyor diğeri başka bir şey, paket güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzda paket çalıntı olabilir o paket üzerinde 3-5 değişiklik yapıldığı zaman o paket onun oluyor alt yapı senin olabilir, isterse paylaşır isterse satar forum kuralları gereği bu konu karşısında bir şey yapamayız, kendi dosyanızın güvenliğini sizlerin alması gerekiyor konuyu kendi aranızda kapatın daha fazla uzatmayın.
Konuyla alakalı olmadığı halde, dolandırıcı ilan edildim. Herşey bu kadar basit mi :)

Ben zaten bu kişiyle tüm ilişiğimi kestim. Herhangi bir bağım kalmamasına rağmen arkadaş inatla sunucumuza saldırı yapıp inatla sattığım paketin kendine ait olduğunu savunmakta. Ben bunun için buraya konu açtım. Yoksa umurumda bile değil. Kendi sattığı (artık satmıyormuş) pakkette hakkım olmasına rağmen gidipde konusuna yazmadım. Değmez çünkü. Ama arkadaş 2. defa burda olay çıkarıyor. Daha öncede benim yaptığım bir scripti kendi adına paylaşmıştı. Aveiro admine sunduğum kanıtlar sonrasında arkadaşın konusu silindi ve uyarısı verildi. Hala devam ediyor. Bana buraya şikayet oluşturmam gerektiği söylendi oluşturdum. Konumun altına yorum atmadığı sürece umurumda bile değil. Sizleri uğraştırmak ve yormak gibi bi niyetim yok sadece benim konumun altına yazdığı alakasız tehditlerin vs.lerin silinmesi için şikayet oluşturdum. Silindide zaten. Benlik bi sıkıntı yok. Arkadaşta problem var.

Ben zaten bu kişiyle tüm ilişiğimi kestim. Herhangi bir bağım kalmamasına rağmen arkadaş inatla sunucumuza saldırı yapıp inatla sattığım paketin kendine ait olduğunu savunmakta. Ben bunun için buraya konu açtım. Yoksa umurumda bile değil. Kendi sattığı (artık satmıyormuş) pakkette hakkım olmasına rağmen gidipde konusuna yazmadım. Değmez çünkü. Ama arkadaş 2. defa burda olay çıkarıyor. Daha öncede benim yaptığım bir scripti kendi adına paylaşmıştı. Aveiro admine sunduğum kanıtlar sonrasında arkadaşın konusu silindi ve uyarısı verildi. Hala devam ediyor. Bana buraya şikayet oluşturmam gerektiği söylendi oluşturdum. Konumun altına yorum atmadığı sürece umurumda bile değil. Sizleri uğraştırmak ve yormak gibi bi niyetim yok sadece benim konumun altına yazdığı alakasız tehditlerin vs.lerin silinmesi için şikayet oluşturdum. Silindide zaten. Benlik bi sıkıntı yok. Arkadaşta problem var.
Uyarı falan almadım. Paketime yardım etmen birşey ifade etmiyor paket yine bana ait. Ben sürekli bunu iddia ettim fakat saçma salak dolandırıcı vs. gibi konulara girdin. Burada kimin ne olduğunu görebiliyoruz. Satabiliyorsan sat bakalım.

Kimse dolandırıcı ilan edilmedi, açık bir şekilde kanıt sunulmadan kimse dolandırıcı ilan edilemez burada bir birinize kötü söz söylemeye gerek yok sanırım bahsettiğiniz paketin satışı durmuş var mı bir problem ikiniz içinde soruyorum ?

Kimse dolandırıcı ilan edilmedi, açık bir şekilde kanıt sunulmadan kimse dolandırıcı ilan edilemez burada bir birinize kötü söz söylemeye gerek yok sanırım bahsettiğiniz paketin satışı durmuş var mı bir problem ikiniz içinde soruyorum ?
İlgili konu ve mesajların tamamen kaldırılması dışında isteğim veya problemim yoktur.

Maalesef bu tür konuların kaldırılması mümkün değildir, sadece konu asılsız şikayet olarak değerlendirilir ve kapatılır.

Maalesef bu tür konuların kaldırılması mümkün değildir, sadece konu asılsız şikayet olarak değerlendirilir ve kapatılır
Konu dışına çıkılıp, tarafıma saçma sapan ithamlarda bulunuldu. O kısımları kaldırırsanız sevinirim. Asılsız şikayet dahi olsa, o kısımların silinmesini istiyorum.

Özelden atın nereler olduğu kontrol edeyim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!