Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

q3te

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
kwaxmedya.com
Discord
Q3TE#1281
isteyen tüm arkadaşlara kanıtlarıyla birlikte discord adresim üzerinden sunum şekilde ispat ederim isteyenede parasını odeyıp satın aldıgım bu paketi ücretsiz olarak verebilirim. şehir mapında repairkit bozuk polis deposundan herkes silah çekebiliyor ymapler hep boşluğa düşüyor envanter bozuk carhud bozuk saymakla bitmez dikkat edin paranıza yazık etmeyin. Paketi satın alırken herhangi bir sorun ve bug olmadıgı tamamen fix bir paket olduğunu söyledi kendisine 50 ye yakın hata bulup fixlettim ardı kesilmeyince para iadesi isteyince mesajlarıma cevap vermemeye başladı giden para önemli değil fakat kimse durduk yere dolandırılmasın.

Kullanıcının forum adını konu altına etiketleyip, konusunda atabilir misiniz buraya. q3te q3te

Yordi Yordi Kendisi bir arkadaşın beni tavsiye etmesi ile geldi paket almak istediğini söyledi bende tabii test sunucum mevcuttur herşeyini deneyebilirsiniz dedim kendisine test sunucusunun ip sini verdim tam 24 saat denedi ekibiyle beraber beğendiğini almak istediğini söyledi fakat param yok yarısını ödeyim kalanını 1 hafta içinde tamamlarsınız dedi verdim paketi sonra kendisiyle 350 TL ye anlaştık paketini yükledim herşeyini verdim 2 3 bug söyledi gittim hatta oyuncularının yanına gidip genel sohbette paket hakkında geri dönüş aldım onlarda beğendiklerini söylediler 3 gün sonra 100 TL hesabıma yattı bu 3 gün içerisinde onların bozdukları şeyler dahil onlara destek verdim sonra bu şekilde devam ediyor ben onlara destek veriyorum pakette toplam 4 tane bug vardı onun dışında bana bir sürü liste attılar mesala kıyafet çıkarma scriptini yapınca geri giyemiyoruz dediler halbuki scriptin üzerinde koskaca giyin yazıyor basınca tekrar giyiniyor bunları söyledim telefonu beğenmediklerini söylediler 3 tane yeni telefon attım ve bu süre içerisinde yani tam 6 gün ne kalan param yattı nede bir saygı gördüm sürekli emrivaki konuşmalar küfürler paket halen kendilerinde var ve ücretimi ödemiyorlar ve bu kadar saygısızlığa rağmen bir de üstüne üstlük beni fivemturk te paketimle alaklı hiçbir konu olmamasına rağmen şikayet ediyorlar.

Gerekenin yapılmasını talep ediyorum kendileriylede başka bir developerın peşin ücret almadan çalışmamasını öneririm.

Öncellikle satın almış olduğunuz paketin forum'da herhangi bir satış konusu bulunmamaktadır. Ekstra olarak şikayetçiyim kurallarında da açık bir şekilde belirtilmiş olunan "Açılan konularda mutlaka kanıt bulunmalıdır, kanıtsız şikayetler onaylanmaz." konu'da uyulmamıştır. Konu belirtilmiş olunan nedenlerden dolayı kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!