Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Şikayetçiyim] Kaves-SH

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kubilay58TR

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhabalar arkadaşlar, Yaklaşık 3 Ay önce sunucu açmaya karar verdim. Bunu ne yazık ki Sunucumhostingten ilerlemeye karar verdik.
Bana Piyasada Yaklaşık 400-350 TL'ye satılan SH Paketi Haksız Kazanç sağlayarak 1000TL'ye Kurdular.
50048
Dolayısı ile Sunucum hostingin VDS sorunları dolayı ile bir çok Whitelist kaybettim sürekli kesintiler ve saldırılar geliyordu, Birçok sunucu ile ortak karar alarak başka Hosting'e gitmiştik. Benim askerlikten dolayı sunucuyu devir etmem gerekiyordu paket veya hiç birşey dağıtmamama ve yahutta satışını yapmadığıma rağmen benim huzur ve sükunumu bu şekilde bozmaktadır:
50049

Ben'den 1000 TL'ye haksız kazançlarının peşine ben düşmedim. Ne yazık ki bu piyasada çevresi olan susturuluyor arkadaşlar. bir çok paketin ismini değiştirip benim paketim diye satmakta kendisi bunu 4 developer ile isteyene kanıtlarım. Eğer ben sunucu devir dışında onun drugs scriptini satışını yaptığımın bilhassa yazısı veya konuşması duruyorsa dava açabilir ama durmuyorsa ben sırf bu yüzden Savcılığa müracaatta bulunacağım.
Ardından Bana Saltychati bile 150 TL'ye Kurmaya çalışan KAVES Bunuda haksız kazanç olarak görmekteyim. ücretsiz bir paketi '150' TL'ye kuruyor.
50051

SH-GOLD satışına zararını Çıkart diye dalga geçerek bana izin verip, 2-3 scriptine sahip çıkamadıktan sonra benim gelip huzurumu ve sükunumu kaçırısan KAVES Ben sana dilekçe açarım bunlardan sebep. daha önce yapmışlığım var merak etme en fazla 3-5 kere adliyeye gider gelirsin aynı şekilde bende.
50053
BİZ MAĞDUR OLDUK SİZ OLMAYIN SEVGİLİ FİVEMTÜRK AİLESİ
BENDE BU KONUŞMALAR KADAR DAĞ GİBİ KAYIT VAR LÜTFEN.

Adam sana zorla bir şey satmamış ve satın aldığın şeylerin de faturasını kesmiş. Paketi satarak insanların emeğine saygısızlık etmişsin. Adam yinede iyi niyetinden paketi satabilirsin en azından zararını karşılarsın demiş burada da dalga geçilecek bir durum yok bana kalırsa bu yaptığın sunucun tutmadığı için kuyruk acısı...

Adam sana zorla bir şey satmamış ve satın aldığın şeylerin de faturasını kesmiş. Paketi satarak insanların emeğine saygısızlık etmişsin. Adam yinede iyi niyetinden paketi satabilirsin en azından zararını karşılarsın demiş burada da dalga geçilecek bir durum yok bana kalırsa bu yaptığın sunucun tutmadığı için kuyruk acısı...
'Drugs' Paketini sattığıma dair bir kanıtınız yazılı sesli veya görüntülü var ise eyvallah. ama kalkıp burda konu kişi siz olmadığınız için bu şekilde kuyruk acısı vs yazmak doğru değil yaşınıza takının. haddinizi bilin ortada sunucu tutup tutmadığı ile ne alakası var dostum konunun? SH-GOLD 300 TL'ye satılıyor bu birincisi. ikincisi olarak ben yinede paket satışı veya script satışı yapmadım. daha konunun ne olduğunun farkında değilsin belli yönlendiriliyorsun.

Sattığı paket pahalıysa almak zorunda değilsiniz aslında ama siz bilirsiniz yinede.Benim bu olaydan anladığım bu.

Sattığı paket pahalıysa almak zorunda değilsiniz aslında ama siz bilirsiniz yinede.Benim bu olaydan anladığım bu.
Efendim Sattığı paketten şikayetçi değilim ki ben Haksız kazançtan şikayetçiyim, Neden anlamıyorsunuz insanlar bu paraları yoldan mı kazanıyor.
Bu olayda konu olan birtek paket mi yoksa Para istismarı mı?
Lütfen bu şekilde yaklaşım yapmayıp kendinizi benim yerime koyun arkadaşlar.
konu kişi şikayetçi ve mağdur sende olabilirdin.
ben bu paketi almadan önce araştırmadım. bu benim hatam olabilir fakat ben dediğim gibi bu konuda zaten şikayetçi değilim.
Ben Para istismarı, Haksız kazançtan ve paketine sahip çıkamayıp yayıldıktan sonra beni dava edip sükun ve huzurumu kaçırmasından şikayetçiyim.
Bana yapıldı sizlere yapılmasın tek temellim.
Kanıtı varmı = yok
Fatura kestimi = yok

Lütfen beyler kimse çocuk değil 21 Yaşında adamım ben. böyle icrasıylada yeri geldi uğraştık püskürttük böyle çocuk kandırmasınlar.

oo shit kaveş benide geçen gün cimere verdi :(
Hocam bizim sülaile komple avukatlık işi ile meşgul, ben bu konuda kuzenime yazdım haber bekliyorum dava açtıktan sonra burayada Fotoğraf atarım benim huzurumu ve sükunumu bu şekilde kaçıramaz sizinde dahi. Aldırış etmeyin böyle insanlara emek hırsızı bunlar. beni yaşıtı sanıyor arkadaş daha konuşmayı bilmiyor fivemden 3-5 birşey öğrenmiş kendisini zeus yaptı.

Hocam bizim sülaile komple avukatlık işi ile meşgul, ben bu konuda kuzenime yazdım haber bekliyorum dava açtıktan sonra burayada Fotoğraf atarım benim huzurumu ve sükunumu bu şekilde kaçıramaz sizinde dahi. Aldırış etmeyin böyle insanlara emek hırsızı bunlar. beni yaşıtı sanıyor arkadaş daha konuşmayı bilmiyor fivemden 3-5 birşey öğrenmiş kendisini zeus yaptı.
Haklısın,kolay gelsin.

Fivem Türkün bedava paylaştığı outlawalerti alam adını kaves_alert yapam.Utkunun hlabheist scriptini alıp RegisterNetEvent ları Addeventhandler ları kaves_hlab olarak değiştirem. sonrada sahip çıkamadığım script için millete bok atıp hak hukuktan konuşam.bruh

Fivem Türkün bedava paylaştığı outlawalerti alam adını kaves_alert yapam.Utkunun hlabheist scriptini alıp RegisterNetEvent ları Addeventhandler ları kaves_hlab olarak değiştirem. sonrada sahip çıkamadığım script için millete bok atıp hak hukuktan konuşam.bruh

:D:D:D:D:D

Bu kişi fivemturk üzerinde bulunmadığından konu hakkında işlem yapılamaz hale gelmiştir dolayısı ile konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!