Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ŞİKAYETÇİYİM] FIVEMTURK'UN KARA LEKESİ NICOTINE

• Konbuyu başlatan okido
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 829
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okido

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
AYLARDIR FIVEMTURK TAKİPÇİSİYİM. FORUMDA DOLAŞIP YARARLI OLAN KONULARA BAKIP NORMAL İNSANLAR GİBİ TARTIŞIP KONUŞUYORUM. AMA NE ZAMAN ŞİKAYETÇİYİM BÖLÜMÜNE GİRSEM BİRİYLE KARŞILAŞIYORUM. BU ŞAHIS YANİ @NicoTine SÜREKLİ ŞİKAYET KONULARINDA GEÇİYOR KİMİ ZAMAN ŞİKAYET KONUSU AÇIYOR KİMİ ZAMAN KONUNUN KENDİSİ OLUYOR. FIVEMTURK'TE ETKİN DAVRANIP ÇEVRESİNİ GENİŞLETİYOR. AYNI ZAMANDA EMEK OLAN İŞLERE'DE SAYGISIZLIK EDİYOR. ÜSTELİK BUNLAR YETMEZMİŞ GİBİ KENDİSİNE FORUM AÇIP FIVEMTURK ÜZERİNDEN TANIŞTIĞI KİŞİLERE REKLAM YAPIYOR VE HALA BAN YEMİYOR. KONULARA BAKIP GÖRDÜĞÜM ÜZERE ZATEN ÇOK İLGİLİ OLAN FIVEMTURK ADMİNLERİ VE YETKİLİ EKİBİ NICOTINE İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ ŞİKAYET KONUSUNA CEVAP VERMİŞ VE GEREKENİ YAPMIŞTIR. AMA TOPLAMA BAKARSAK FORUMUN GÜZEL KALABİLMESİ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLMESİ İÇİN NICOTİNE TARZI BİR ÇOK KEZ KÖTÜ KONUDA ADI GEÇMİŞ O KONULARDA PAY SAHİBİ OLMUŞ İNSANLARIN BAN YEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. GENELE BAKILIRSA GÜZEL ETKİN, KALİTELİ VE İŞİNİ YAPAN ZAMANINDA İLK FİVEM SUNUCULARINI İŞLETMİŞ VE İLKLERİ YAPAN İLK TÜRKİYE FİVEM SUNUCUSUNU AÇAN BU YÖNETİM @NicoTine TARZI SABIKASI KABARIK OLAN KİŞİLERİ YAPTIKLARI OLAYLARIN BÜTÜNÜNE BAKIP YARGILAMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. HER YERDE REKLAMLARINI GÖRMEKTEN BIKTIK!.
İLLEGAL YOLLARDAN FİVEM 128 & 64 SUNUCU KEYİ YAPAN VE BUNU LEGALMİŞ GİBİ GÖSTERİP İNSANLARIN 3 5 KURUŞUNA GÖZ DİKEN ARKADAŞIN FOTOĞRAFLARI AŞAĞIDADIR.

BU ARKADAŞA İTİBAR ETMEYİNİZ. ALDIĞIMIZ BİLGİLERE GÖRE YAŞI 15 ARTIK KARARI SİZE BIRAKIYORUM.

2630

2629

2628

Ekli dosyalar

• 12.jpg
    12.jpg
    29.9 KB · Görüntüleme: 37
  • 145.jpg
    145.jpg
    142.6 KB · Görüntüleme: 37
  • 151.jpg
    151.jpg
    160.9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_0064.jpg
    IMG_0064.jpg
    117.7 KB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:
Buradan alınan/çalınan scriptlerin paylaşıldığı warez bir siteden öteye gidemeyecek sanırım.
fivemturk.com platformu dışında bir oluşum yaratıp buradaki kullanıcılara reklam yapan birisinin bu forumda daha fazla barınmasını doğru bulmuyorum. Çok haklısın. Yetkililerinde aynı şekilde en iyi kararı vereceğinden şüphem yok.

Normalde bu tür olaylarda kullanıcının açıklama yapması gerekir fakat gerekli açıklamayı duymak istemiyorum teşekkürler böyle bir bilgiyi bizimle paylaştığın için. kadiraktas kadiraktas o kadar güzel bir cümle kurdun ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!