Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayet Savunma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BatuReis55

Üye
FT Kullanıcı
Mali adlı arkadaş kendisi benim devolperim olur bu atılan iddalar tamamen asılsızdır mali adlı arkadaş benim bütün server işlerimi eksiksiz bi şekilde yapıyor dolandırıcılık olayı iste tamamen kurgulanmış bişey size malinin güvenilirliğini şöyle ispatlayayım kendisinden ben paket alıyorum ve parasını 2 3 gün önceden atıyorum genellikle kendisiyle bu işi 2 3 kere yaptık ve hiç bi sıkıntı ile karşılaşmadım her türlü desteği ve yardımı yapan biri bu şikayetlerde bulunan insanlar 16 yaşındaki bi çocuğu çekemedikleri için ve kendilerine rakip gördükleri için ismini karalama çabasına giriyorlar herkese açık bi sicripti alıp üstünde 1 2 oynama yapıp bunu para ile satma? asıl suç budur üstüne üslük bu sattığı sicriptin kendisine olduğuna kanıt hiç bi şey yoktur para ile sattığı sicript herkese açık olarak paylaşılan bi sicripttir bunları geçelim üstüne çocuğu tehtid ediyorsunuz siz her rakip gördüğünüz kişiye böylemi yapıyorsunuz 25 26 yaşındaki bi adam 16 yaşındaki çocuğu tehtid ediyor sırf kendisine rakip gördüğü için hırsızlıkla suçluyorlar ama asıl hırsızlığı bence bunlar yapıyor bedava sicripti para ile satıyorlar dolandırıcılık bence budur Mali adlı arkadaşa sicripti atan gamemaster takma isimli mehmet adlı şahıs maliye bu sicripti al bedava sicript diye atmıştır ve bundan sonra utanmadan bütün suçu maliye atıp aradan kurtulmaya çalışmıştır...Tek işi uzun yazı yazmak olan Kafkas isimli arkadaş tehtid, hırsızlıkla suçlama, bedava olarak paylaşılan bişeyden maddi amaç gütme, bir şahsın açık sosyal medya platformunda ismini karalama , rencide etme suçlarını işlemiştir bence. Bu konuda maliye büyük bi haksızlık yapılmış ismi dolandırıcıya çıkmıştır ama bu yaptığı şeyde hiç bi para gütmeden yapmış bu arkadaş gibi açık bi sicripti 2 dakika düzenleyip para ile satmaya çalışmamıştır saygılarımla

B BatuReis55 konu için teşekkürler

Gerekli açıklamalar yapılmıştır.
Mali Mali bilerek yada bilmeyerek ücretli satışta olan bir scripti paylaştığı için uyarı cezası almıştır.
Diğer dolandırıcı adı altında açılan konu hala araştırılmaktadır.

Savunma konusu dikkate alınmış olup kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!