Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Side Roleplay

• Konbuyu başlatan XXX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

XXX

Üye
FT Kullanıcı
2019 yilindan beri fivem ve mta platformu uzerinde farklı farklı sistemler denyerek Darkness Roleplay Vortex Roleplay V2 ve Side Roleplayı Sunucularını Açıp 2021 Yılına Kadar Önderlik Ettim Şuan Açmış Olduğumuz Side Roleplay Adlı Fivem Platformundaki Sunucumuz 5.Gününden +120 Çekerek Server Listte TR#1 Lere Kadar Çıktık 20 Den Fazla İşinde Deneyimli +17 Yetkili Kadromuz var Türkiyede RP Bitti HardRP Kalmadı Gibi İddiaları Bitirmek İçin Uğraşıyoruz Sizide Aramızda Görmek İsteriz Aile Çete Lspd Lssm Lssd Alımlarımız Açık. discord.gg/siderp 68143 68144

2019 yilindan beri fivem ve mta platformu uzerinde farklı farklı sistemler denyerek Darkness Roleplay Vortex Roleplay V2 ve Side Roleplayı Sunucularını Açıp 2021 Yılına Kadar Önderlik Ettim Şuan Açmış Olduğumuz Side Roleplay Adlı Fivem Platformundaki Sunucumuz 5.Gününden +120 Çekerek Server Listte TR#1 Lere Kadar Çıktık 20 Den Fazla İşinde Deneyimli +17 Yetkili Kadromuz var Türkiyede RP Bitti HardRP Kalmadı Gibi İddiaları Bitirmek İçin Uğraşıyoruz Sizide Aramızda Görmek İsteriz Aile Çete Lspd Lssm Lssd Alımlarımız Açık. discord.gg/siderp Ekli dosyayı görüntüle 68143Ekli dosyayı görüntüle 68144
hojalarım kesinlikle admin power yoqtur kendime özel 500 araba 500 malikane 500 script ekletmedim hojam kesinlikle biat etmeyeni banlamıyorum hocam baş göz kulak boğaz burun ehtfygkfyuköyhj

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!