Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Showcase] FiveM Launcher Projesi

• Konbuyu başlatan Sydres
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 4K

Sydres

Üye
Yasaklandı
Web sitesi
www.eightbornrpg.com
Selamlar,

Üzerinde çalıştığımız EightbornRPG Projesi için tasarladığımız Launcher için fikir almak istedim ve buraya bir kaç sansürlü görsel yayınlama kararı aldım.

Öncelikle Tasarımsal konuda çok bir şey beklemenizi istemem, çünkü C# WPF ile yazıldı ve tasarlandı o yüzden çok büyük bir beklenti yaratmak istemem.
İçinde Stabil çalıştığını tahmin ettiğim bir Anti-Cheat ve Log-in sistemi yer alıyor.

Anti-Cheat için sürekli olarak güncellemeler getiriyorum ve proccess.kill yöntemiyle proccess leri sonlandırıp oyundan atıyor hile kullanan kişiyi.

Log-in olarak ise forumumuzdan kayıt olup launchere giriş yapıyorsunuz ve her hile bulunduğunda oyununuzda güven puanınızı düşürüp sırada ileri ya da geri gitmenizi sağlıyor ve kullanmaya çalıştığınız hileye göre Client-Ban adını verdiğim 5 farklı method ile sizi sunucudan sonsuza kadar uzaklaştırıyor.

Yazılımsal olarak bahsedebileceğim özellikler bunlar.

Tasarım henüz bitmemiş bir tasarım bu yüzden önerilerinize açığım.
Tasarımın çalınmaması tek isteğim olacaktır :)

Görseller:
KONSEPT Tasarım;
kMjYPv.png

Şu an ki tasarım:
117
(Henüz bitmediği için sansürleme gereğinde bulundum.)

Yazılımsal / Tasarımsal olarak neler eklenebilir bunlardan bahsederseniz çok sevinirim, unutmayın bu platform hepimizin geliştirmek bizim elimizde.
Launcheri ilerideki bir projem tamamlandığında açık kaynak kodlu bir şekilde yayınlamayı düşünüyorum eğer ki platformdan istediğim verimi alabilirsem.

Okuduğunuz için çok teşekkürler bir de yorum atarsanız sevinirim ;)

İyi Forumlar Dilerim.

116 114

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık güzel bir çalışma olacağına inanıyorum.

Online Player Bölümünün kodlamasını atma şansın varmı benimde launcher ekranım var tamamen bana ait ama eksik olarak online players bölümünün kodlamasını yapamadım

Arkadaşın neden yasaklandığını bilmiyorum fakat kendi ağzıyla başka bir hesaptan hala forumda aktif olduğunu belirtiyor. Forum kurallarında böyle bir şeye müsaade var mı ?
Aveiro Aveiro TURK TÜRK admin Admin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!