Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SERVERGOLD.NET DOLANDIRICILIĞI ENES CANİK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tysit

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Tysit#0001
Merhaba server gold adlı dolandırıcı web sitesinden bugün saat 2 gibi bir key satın aldım , eft ile adam tamam ben keyi kurucam yarım saate dedi 2-3 saat geçti işi vardır vs diye yazmadım bir sonraki yazışımda engellendiğimi fark ettim.

Dolandırıcı Enes Canik

arkadaşlar böyle kansız şerefsizler daha çok can yakmasın diye her gün bu konuya güncel atacağım.

ilgili ssler

53435

Burada paranın yatmadığını ve banka da bir sorun olduğunu söylüyor bende kanıt olarak -175 tlyi atıyorum.

53436

sonra da ban atıyor zaten ayriyeten sunucudan çıkıyor.

53437

arkadaş bunu illaki görecek para sorun değil umarım annen neyse buradan birşey almayın

web siteleri

discord sunucuları

adamın discord nicki

EnesBey#1172

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba server gold adlı dolandırıcı web sitesinden bugün saat 2 gibi bir key satın aldım , eft ile adam tamam ben keyi kurucam yarım saate dedi 2-3 saat geçti işi vardır vs diye yazmadım bir sonraki yazışımda engellendiğimi fark ettim.

arkadaşlar böyle kansız şerefsizler daha çok can yakmasın diye her gün bu konuya güncel atacağım.

ilgili ssler

Ekli dosyayı görüntüle 53435

Burada paranın yatmadığını ve banka da bir sorun olduğunu söylüyor bende kanıt olarak -175 tlyi atıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 53436

sonra da ban atıyor zaten ayriyeten sunucudan çıkıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 53437

arkadaş bunu illaki görecek para sorun değil umarım annen neyse buradan birşey almayın

web siteleri

discord sunucuları

adamın discord nicki

EnesBey#1172
forum yöneticileri anlatmaktan sıkıldı be kanka ya patreon.com/fivem 3 5 lira ekstra ucuz ödeyeceğim diye paranızdan oluyorsunuz para önemli olmasaydı zaten gidip patreondan alırdın Allah aşkına ya...

DF
53442

dostum geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum fakat.
Kurdukları tema internette w4rez olarak var olan bir tema
kaldı ki adamların hiç bir kurumsal kimliği yok logoları çok kötü
adamlar daha fivem key kategorisindeki ürünleri bile doğru düzgün editleyememişler keyde ses kalitesi ne alaka?
geçmiş olsun fakat patreondan alman lazım ha alamıyorsanda kurumsal yerlerden alman lazım
kolay gelsin.

DF
Ekli dosyayı görüntüle 53442

dostum geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum fakat.
Kurdukları tema internette w4rez olarak var olan bir tema
kaldı ki adamların hiç bir kurumsal kimliği yok logoları çok kötü
adamlar daha fivem key kategorisindeki ürünleri bile doğru düzgün editleyememişler keyde ses kalitesi ne alaka?
geçmiş olsun fakat patreondan alman lazım ha alamıyorsanda kurumsal yerlerden alman lazım
kolay gelsin.

PARA GİTTİ LAAAA

DF
Ölene kadar döveceksin birde adam dolandiriyorlar ya

DF
Bir şansımızı deneyelim enes bey için

53444

DF
Hacı sende yapma yani herkes dolandiriliyor az çok görüyorsun hala böyle kurumsalliktan yoksun kişilere para kaptiriyorsun geçmiş olsun yazık olmuş

DF
Konuyu kapatıyorum forum şikayetçiyim kurallarını karşılamadığından dolayı. Geçmiş olsun tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir siteye kurban gitmişsiniz.

Görünen o ki arkadaşlar bu forumda bu konuyuda görüp site içeriğini sildiler.. :)

DF
Üzücü olan nokta ne biliyor musun şimdi bu konu içinde ve başlıkta etikette bu arkadaşın adı geçiyor. Birisi google enes canik yazınca direkt olarak dolandırıcı olarak gözükecek en başta.. Google index alır yarına... Yazık 150 200 lira için ömür boyu dolandırıcı enes canik olarak geçecek...

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!