Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Server listteki logo değişmiyor.

cicoke

Üye
FT Kullanıcı
Server listteki logonun değişmesi için herşeyi güzelce ve hatasız bir şekilde ayarladım, ancak oyuna girip server listte baktığım zaman logomu göremiyorum. Ayırca Fivem'e her girdiğimide servere baktığımda farklı bir fotoğraf görüyorum istemim dışı. Server listte ise hiç birşey gözükmüyor. Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.

DF
Server listteki logonun değişmesi için herşeyi güzelce ve hatasız bir şekilde ayarladım, ancak oyuna girip server listte baktığım zaman logomu göremiyorum. Ayırca Fivem'e her girdiğimide servere baktığımda farklı bir fotoğraf görüyorum istemim dışı. Server listte ise hiç birşey gözükmüyor. Bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.

Merhaba, sunucu dosyalarınızın artifactini güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Ayriyetten,
Kod:
#load_server_icon myLogo.png                       # Serverlistte gözüken logo resmi.

Şeklinde server.cfg dosyanızda fotoğrafınızın ayarlı olduğundan emin olun.

DF

Konu yanlış kategoride açıldığı için tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Saygılarımla, İyi Forumlar.

DF
Dosyalarımı güncelledim ancak hala aynı problemi almaktayım.

DF
Konumun nerede olması gerekiyor?

Konumunu Sunucu Paket dosyalarının olduğu yere atmanız gerekiyor.

Daha sonra load_server_icon myLogo.png - myLogo.png yerine dosya adı ne ise, onu yazın.

DF
Zaten orada yer alıyor ama nedense değişmiyor listteki fotoğraf.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!