Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Server Durumunu Discordda Yansıtma ( Paylaşım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

W3T3R4NN

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba Sizlere Server Durumunu Discorda Yansıtmayı Göstereceğim Forumda var ama baya derinlerde kalmış aralık 2019 da atılmış ben gerekir diye yeniden atıyorum link virüs total hepsi ilk paylaşan kişiye aittir amacım millet yararlansın

İlk önce discord botu çalıştırmak için yüklü olmalı
Bot Açmanız Gerek
Buradan Botu Davet Etmeniz Gerek
Ardından Botu ayarlayıp Çalıştıracaksınız Nasıl Ayarlayacağınızı Anlatıyorum

Ayarlama

10540

burdan config.json dosyasını açacaksınız ayarlar buradan yapılacak

10541

Yukarıda ki verdiğim şeyleri ayarladıktan sonra bot.js içini editleyeceğiz ama size bundan önce channel id almayı göstereceğim

10542

Channel İd bu şekilde alınıyor Şimdi bot.js dosyasını ayarlamaya geçelim ( Asıl sahibinden aldığım için hiçbir değişmeyeceğim kullanırken değişebilirsiniz )

10543

burdan ayarlarını yaptıktan sonra başlat dosyasından başlatabilirsiniz yada altta gösterdiğim gibi yapabilirsiniz

10544

klasörün içine shift + sağ tık yapıyoruz orda PoweShell ile aç yada Komut Penceresi ile aç çıkar açtıktan sonra oraya node index.js yazmanı yeterli bundan sonra discord botu aktif olacaktır.

İstediğiniz Script yada bu konu hakkında yardım gerekirse yorumlarda yazabilirsiniz yada discord üzerinden ulabilirsiniz

Discord : Ϟ вαтυяαℓρ#8986

Bu Konu daha önce nitroS nitroS tarafından paylaşıldığı için tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!