Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü server başlatırken hata alıyorum hatanın çözümünü bilenler yardım edermi

RhoDesS35

Üye
FT Kullanıcı
merhaba dosyalarımı indiryorum bütün kurulumlarını yapıyorum her şeyi hazırlıyorum serverı başlatınca görseldeki gibi bir hata alıyorum
ikinci olarakta fivem keyim bir çok başka pakette çalışmasına rağmen bazı paketlerde ikinci görseldeki hatayı alıyorum bana bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim

DİKKAT LÜTFEN HATALARIN GERÇEKTEN CEVABINI BİLEN ARKDAŞLAR CEVAB YAZSIN KONU ALTINI GEREKSİZ DİYOLOGLARLA MEŞGUL ETMEYELİM

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    5.9 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8.3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Artifacts dosyalarınızı güncellermisiniz, ayrıca server.cfg dosyanızı iletirseniz kontrol edelim

Artifacts dosylarını nasıl güncelleyebilirim
buyrun server cfg dosyam

sv_licensekey den sonraki kodunuz yani keyin başına " işareti koymalısınız

ÖRN: sv_licensekey "kj1hjhl85hşj13gnbj67ğphj4şb"

Gönderdiğiniz görsel kişisel güvenliğiniz için tarafımca kaldırılmıştır, birdahaki sefer buna benzer dosyaların ekran görüntüsünü atacakken key ve steamweb api keyinizi kaldırmayı unutmayıb

!!SleekAssassin35#6533 Discord üzerinden ulaşırsanız yardımcı olurum

Bende eskiden yaşıyordum. Çözümünü bulamadım ama Windows kaynaklı olduğunu biliyorum. Bulabilirsem buraya çözümü atarım.

VDS'imde Crash veriyordu, kendi localimde problem yoktu hostingden Windows sürümümün güncellenmesini, değiştirilmesini istediğimde çözülmüştü.

merhaba dosyalarımı indiryorum bütün kurulumlarını yapıyorum her şeyi hazırlıyorum serverı başlatınca görseldeki gibi bir hata alıyorum
ikinci olarakta fivem keyim bir çok başka pakette çalışmasına rağmen bazı paketlerde ikinci görseldeki hatayı alıyorum bana bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim

DİKKAT LÜTFEN HATALARIN GERÇEKTEN CEVABINI BİLEN ARKDAŞLAR CEVAB YAZSIN KONU ALTINI GEREKSİZ DİYOLOGLARLA MEŞGUL ETMEYELİM
artifacts sürümünü değiştir

sorunum çözüme ulaştı konu kapanabilir yardımlarınız için teşekkürler...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!