Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SecretRoleplay

• Konbuyu başlatan fizzfau
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 996
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fizzfau

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
fizzfau.site
Şahsın Forum Linki: https://www.fivemturk.com/members/sange.8639/
Şahsın 1. Discord Profili: Murat / 24#3621
Şahsın 2. Discord Profili: ???????????? #1337
Sunucu Discord Linki:

12030

Şikayet Nedeni: Verilen yapılacaklar listesini tamamlanmış ve fix'i olmayan hataların belirtilmiş olması üzerine belirtilen ücret karşılığında liste tamamlanmış olmasına rağmen parayı vermekte çamura yatan birisidir. Ayrıca liste üzerine liste atıp ek ücret istenmeyecekmiş gibi darlamıştır. Ha tabi bir de yapılanları gerçekten yapılmamış gibi inkar etmek de yeni nesil yalan modası galiba.

Olaya Dair Ekran Görüntüleri
12031 12032 12033

12034

Not:
Benim gibi bu şekilde para kazanmaya çalışan insanlara üzülerek söylüyorum ki iş yaparken insanlık düşünmeyin çünkü genelde karşınıza insan gelmiyor. Bu saatten sonra işin çok parasında değilim yeter ki diğer arkadaşların emeği karşılıksız kalmasın.

Konuyla alakası olmayan kişiler konu altında fikirlerini, görüşlerini lütfen belirtmesinler. Bahsettiğiniz kişilerin forum üzerindeki kullanıcı adlarını söyleyebilir misiniz ? fizzfau fizzfau

Konuyla alakalı 24 saat içeresinde açıklama yapınız. S sange

siz benim ts3 umu patlatıyorsunuz ve bana çalışmayan eşyalar veriyorsunuz ben çalışmayan eşyaları napayım ? sen ss in tamamını at bi ilk önce ondan sonra gel burda yorum yap tamam mı canım benim.

siz benim ts3 umu patlatıyorsunuz ve bana çalışmayan eşyalar veriyorsunuz ben çalışmayan eşyaları napayım ? sen ss in tamamını at bi ilk önce ondan sonra gel burda yorum yap tamam mı canım benim.
ts3 konusuyla ilgim yok iftira atmak hiç yakışmıyor, önceki ssleri de istersen adminlere ulaştırabilirsin

Konu altında bir daha tartışmaya yönelik bir şey için cevap yazarsan gerekli işlemleri uygulucam. Konuyla alakalı bir açıklama yapın ve tatlıya bağlayalım. S sange

kendisi bize çalışmayan eşyalar attığı için gereken ödeme yapılmamış ve sunucumda kendisine ait hiçbirşey bulunmamaktadır. konu kapanmasını istiyorum iyi forumlar

Konu altında bir daha tartışmaya yönelik bir şey için cevap yazarsan gerekli işlemleri uygulucam. Konuyla alakalı bir açıklama yapın ve tatlıya bağlayalım. S sange
dediğim gibi kendisi bana çalışmayan eşyalar atmıştır. ve hiçbiri olmadı ondan dolayı ben çalışmayan bir eşya için ödeme yapıcak birisi değilim gelsin bakın sunucuya varsa kendisine ait eyw derim ama kendisinede ilettim bunu gelip burda boşuna milleti rahatsız etmeye hakkı yok. konu kapanmasını istiyorum . Teşşekürler

Konuyla alakalı bir ekran görüntüsü veya bir kanıt sunmuyorsunuz sadece yazılı bir şekilde olanları anlatıyorsunuz, eğer konunun düzgün bir şekilde kapatılmasını istiyorsanız öncellikle iğneleyici laflar, tartışmaya yönelik kelimeleri kullanmamanız gerekiyor. Konuyla ilgili ekran görüntüsü ve sunabileceğiniz bir kanıt var mı ? S sange

Arkadaş ellerine sağlık dedi attığımız ekran görüntülerinde de gözüktüğü gibi beğendiğini söyledi ve para transferinin gerçekleşeceğini fakat sıkışık olduğunu biraz uzatabilir miyiz gibi ifadeler kullandı daha sonra bahane üretmeye yok şu olmamıştı bu olmamıştı gibi şeyler söylenerek iyi niyetimiz suistimal etti ve söylediklerini yapmış olmamıza rağmen size zahmet şunuda bunuda vs diyerek ek listeler çıkartıyordu tamam dedik yaptık her şey para değil sonuçta ama bu şekilde uzlaşmaya gitmeyecekse gereğinin yapılmasını talep ediyorum

Konuyla alakasız bir şekilde bir daha yorum yapmayın ve herşeyi konu içeresinde tane tane yazmayın bir kere de herşeyi anlatın. Son kez soruyorum konuyla ilgili kanıt sunun yoksa gerekli işlemleri uygularım. Konuyla alakasız bir şekilde kanıt sunmayın. S sange

Konu herhangi bir şekilde karşı tarafın uzlaşmaya gitmediği için ve sürekli tartışmaya yönelik kelimeler kullandığı için kapatılıp, gerekli işlemler uygulanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!