Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Sebepsiz Yere Fivemden Global Ban Yedim Lütfen Yardım Edin !

Cani50

Üye
FT Kullanıcı
13650

Arkadaşlar Oyuna İlk Defa Giriş Yapıyordum İlk Girdiğim Serverdan Böyle Birşeyle Karşılaştım.Oyunum Steamdan.Yardım Edebilirmisiniz.

( NOT: Steam Hesabı 6 senedir Benimdir.Gta 5 2 senedir Var. Fiveme Başliyim Dedim Bi Discord Hesabına Girdim Ordaki Yöneticiler Falan Yardım Ediyordu Bana.Server İpsini Söylediler Girerken bu Mesajı Aldım Bukadar.Gta 5ide yeni Yükledim steamdan . )

Son düzenleme:
Öncelikle sebepsiz ban asla yemezsin kulandığın bir mod menu den dolayı ban yemişsindir offlinde kulandığın mod menu de dağil

Öncelikle sebepsiz ban asla yemezsin kulandığın bir mod menu den dolayı ban yemişsindir offlinde kulandığın mod menu de dağil
Offline kullanilar mod menuler sizi cfx den banlamaz. En basit algiyla nedeni su olabilir. Cfx banlar 14 gun sureyle atilir, sizin 12 bucuk gun gosteriyor. Birisi 1.5 gun once social clubunuza girmis ve banlatmis olabilir

Offline kullanilar mod menuler sizi cfx den banlamaz. En basit algiyla nedeni su olabilir. Cfx banlar 14 gun sureyle atilir, sizin 12 bucuk gun gosteriyor. Birisi 1.5 gun once social clubunuza girmis ve banlatmis olabilir
nasıl yani ?

Soyle ki offline gta veya singleplayer fivemde kullanilan hic bir hile sizi cfx.re den banlatmaz. Muhtemelen arkadas hesabi bir yerden satin aldi ya da baskasiyla paylasimli kullaniyor. Ilk girdigi oyunda 12 gun banli gozukmesinden dolayi. Cunku fivem standart 14 gun ban atar. Bu demek oluyor ki 2 gun once atilmis.

Soyle ki offline gta veya singleplayer fivemde kullanilan hic bir hile sizi cfx.re den banlatmaz. Muhtemelen arkadas hesabi bir yerden satin aldi ya da baskasiyla paylasimli kullaniyor. Ilk girdigi oyunda 12 gun banli gozukmesinden dolayi. Cunku fivem standart 14 gun ban atar. Bu demek oluyor ki 2 gun once atilmis.
Şöyle Diyim Dostum Sana Hesabı Hiç Biyerden Satın Almadım 6 senedir benim hesabım gta 5de 2 senedir hesapta var.Fiveme Başliyim Dedim Bi Discord Hesabına Girdim Ordaki Yöneticiler Falan Yardım Ediyordu Bana.Server İpsini Söylediler Girerken bu Mesajı Aldım Bukadar.Gta 5ide yeni Yükledim steamdan .Fivemı merak ettiğim için Ama Şuan Böyle Bir Sıkıntıyla karşılaştım.

Şöyle Diyim Dostum Sana Hesabı Hiç Biyerden Satın Almadım 6 senedir benim hesabım gta 5de 2 senedir hesapta var.Fiveme Başliyim Dedim Bi Discord Hesabına Girdim Ordaki Yöneticiler Falan Yardım Ediyordu Bana.Server İpsini Söylediler Girerken bu Mesajı Aldım Bukadar.Gta 5ide yeni Yükledim steamdan .Fivemı merak ettiğim için Ama Şuan Böyle Bir Sıkıntıyla karşılaştım.
o zaman hesabin calinmis ve fivemde daha onceden kullanilmis. durduk yere ban yemenin ihtimali yok. fivem banlari internal modullerdeki bazi inline fonksiyonlarin hooklanmasi ile atilir. hile kullanmadan ban yemek imkansiz.

o zaman hesabin calinmis ve fivemde daha onceden kullanilmis. durduk yere ban yemenin ihtimali yok. fivem banlari internal modullerdeki bazi inline fonksiyonlarin hooklanmasi ile atilir. hile kullanmadan ban yemek imkansiz.
Bilgisayarım da Pubg ve Cs Hilesi Vardı Ondan Atmış Olabilirmi. He Bide Cheat Engine Yüklü.

Cheat engine ban yedirmiyor diye biliyorum serverda açarsan otomatik kapatır fivem kendini ve fivemden durduk yere ban yemezsin diyelim yedin 12 gün ban atılmıyor 14 gün atılıyor.

Kısacası ya hile açtın yada senin hesabından başkası açtı.

Tamamdır teşekkür ederim ilgileriniz için .bu arada steam hesabımın çalınması biraz zor 1500 liralık oyun var içinde ve 2 adımlı doğrulama var steam guard ve mail onaylı ekstradan aile görünümü şifresi var. Oyuzden bilgisayarımda olan bi programdan dolayı ban yedim büyük ihtimalle.

Bilgisayarım da Pubg ve Cs Hilesi Vardı Ondan Atmış Olabilirmi. He Bide Cheat Engine Yüklü.
dedigim gibi bilgisayarinda ce varsa da pubg hilesi varsa da ban atmaz ama fivem processi acikken ce ile ona attach ettirirsen o zaman banlanirsin.

dedigim gibi bilgisayarinda ce varsa da pubg hilesi varsa da ban atmaz ama fivem processi acikken ce ile ona attach ettirirsen o zaman banlanirsin.
Yok aga şimdi hatırladım da ilk girdim bi servere kayıtımı yaptım karakteri oluşturmuştum sabah 8di sonra uyumaya geçtim. 2 gün sonra başka servere girerken bu hatayı aldım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!