Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Scriptsiz oto restart

Siyahadam

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar oto restart sistemi paylaşmak istiyorum bu sistemi farklı bi oyun platformunda kullandık burda güncel olarak sunucumda kullanmaktayım. Script vs gibi şeylere gerek duymayanlar için ne kadar yararlı olur bilmem ama atmak istedim. Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın forumda bi çok kişi script olarak paylaşmış anlatımlar aşşağıda detaylı bir şekilde mevcut video cekemedim kusura bakmayın. İyi forumlar

Öncelikle sizlerle paylaştığım bat dosyasını kendinize göre editleyin

Windowsun arama kısmına makinası ingilizce olanlar "Task Scheduler" Türkçe olanlar ise "Görev Zamanlayıcı" yazıp açılan pençereyi açın

İşaretlediğim bölümleri adımına göre yapın

65900

1.Adım

65901

2.Adım

65902

3.Adım

65903

4.Adım

65904

5.Adım
Vermiş olduğum bat dosyasını seçin
65905

6.Adım
Son Diyip Kayıt Edelim.

65906

Arkadaşlar restart sayılarını yükseltebiliyorsunuz onuda anlatayım sizlere oluşturdugumuz tetikleyici aşşağıdaki fotoğrafta kayıt edilmiş açalım onu
65907

Tetikleyiciler Bölümüne geçip yeni bir tetikleme oluşturun açılan pencerede ayarlar bölümünde sizde "Bir Kez" tiki işaretli olacak onu "Günlük Yapın"

Bu şekilde birden fazla restart atabiliyorsunuz dilediğiniz saate alabilirsiniz günde kaç defa restart atıyorsanız ona göre ayarlayın. Umarım işinize yarar

65908

Ekli dosyalar

• 1636635560248.png
    1636635560248.png
    326 bayt · Görüntüleme: 3
  • 1636635595355.png
    1636635595355.png
    326 bayt · Görüntüleme: 2
  • resim_2021-11-11_160154.png
    resim_2021-11-11_160154.png
    29 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
Sana bir sır vereceğim. txAdmin

-baltalamak veya kötü bir niyet ile söylemedim :p

Son düzenleme:
Tx admin çok kullanışlı evet ama burda bir emek var Emeğinize Sağlık Bunu Tercih edenlerde olacaktır Başarılar Dilerim

Emeğine sağlık kullanışlı olmuş ama herkesin dediği gibi tx admin daha kullanışlı ama olsun yinede güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık

+rep Yararlı paylaşım, kötülemek veya baltalamak amacıyla söylememiştim. Kusura bakma. ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!