Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Satış Konusunda Açıklama

• Konbuyu başlatan Tefoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 307

Tefoo

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Selamlar Forumdaki Kullanıcıların Discord Sunucuma Gelip Satışlarımı Baltalaması Yaptığım Her Satışın Hesabını Sorması Ve Müşterilerime Arkadaşlarıma Karşı Dolandırıcı İzlenimi Vermeleri Nedeniyle En Azından Aktif Olduğum Tek Forum Sitesinde Bu Damgayı Yememek İçin Kendimi Açıklama Gerekliliği Duydum.. Öncelikle Sattığım Envantere Gelelim En Başta Bu Konuya Değinmemin Sebebi "çeşitli forumlarda paylaşıldı bu satmaya çalışıyor dolandırıcı" algısıdır. öncelikle şunu söyleyeyim zaten sattığım envanter cssi forumlarda zaten paylaşıldı benim bu envanteri satmamın bu css ile gram alakası yok ki zaten o cssi kuran arkadaşların "item iconları mause ile tıklayınca mausedan uzakta duruyor envanter ekrana tam oturmuyor item iconları dışarda konsolda şöyle hata veriyor markette bozuk gözüküyor" söylemleri bu forumda bile mevcut biz bunu fixledik ve ayrı olarak özellikler ekledik disc basenin msini düşürdük bu kadar yeniliği ayrı olarak yazmamıza rağmen bedava paylaşıldı deniyor o zaman çeşitli sitelerde dolaplar satılıyor madem öyle üreticiler zaten dolaplar satılıyor dolap yapmayalım neden demiyorlar? bir yenilik bir farklılık var çünkü ve buna emek verildi yapılım aşamaları yayınlarda olsun videolarda olsun her yerde paylaşıyoruz buna rağmen dolandırıcı oluyoruz. yok arkadaşlar böyle birşey bu forumda (leak paylaşımı satanlar hariç) her kullanıcının yorumları bile emektir. bu gidip insanların satışlarını baltalayıp özelden müşterileri kaçırmaya çalışıp başaramayınca söveceğiniz anlama gelmiyor "genel olarak konuşuyorum kişiye hitap değildir buraya yazmamın sebebi bunu yapanlar arkasında fivemturk ismini karalayacak imzalar bırakıyorlar" ama bu kadar yürekli arkadaşlar ban yeme korkusundan kullanıcı adlarını bana söyleyemiyorlar. vermek istediğim mesaj arkadaşlar kimseyi sattığı veya paylaştığı paylaşımların amacını ve içeriğini bilmeden yargılamayın herkes emek veriyor yazdığınız yorumlar bile emek iken kimseye dolandırıcı damgası vuramaz küfürler savurup satışları baltalayıp insanları rahatsız edemezsiniz. buna ben dahil kimsenin hakkı yok. paylaşımlarda kural ihlali görüyorsanız fivemturk yetkili arkadaşlara yazarak şikayette bulunabilirsiniz. eğer o kadar haklıysanız ve biz dolandırıcı isek zaten bu forumda yerimiz yok ve yasaklanırız. yeterki arkadaşlarım müşterilerim ve genel olarak bu güzel forumun hiçbir insanını rahatsız edip küfürler savurmayın.. ettiğiniz küfürlere alınacak insanlar var anlayışınız için teşekkür ederim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!