Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kıyafet sClothesV7

VT Linki eklenmiştir. İyi kullanımlar.

DF
arkadaşlar bu kıyafet paketi bozuk.. Paylasip insanlarin sunucusunu mahvetmeyin. 128den sonraki bütün kıyafetler sizde modlu düzgün fakat karşınız da ki insanda normal GTA kıyafeti olarak görünmektedir.

DF
arkadaşlar bu kıyafet paketi bozuk.. Paylasip insanlarin sunucusunu mahvetmeyin. 128den sonraki bütün kıyafetler sizde modlu düzgün fakat karşınız da ki insanda normal GTA kıyafeti olarak görünmektedir.
Bilgi için teşekkür ederim Büşra fakat FactionRP tarzında bulunan sunucuların oyuncu kapasitesi malum. Yine de bilgi için teşekkür ederim. İyi forumlar.

DF
Evet oyuncu sayısı değil. Bu kıyafet paketinde giydiğiniz 100lerce şey karşıdaki oyuncuda gözükmemektedir. Lütfen bilgisini verin önceden sunucular mağdur olmasin.
Ayarlarını düz yaparsan hiç bir sorun yaşamazsın :)

DF
Ayarlarını düz yaparsan hiç bir sorun yaşamazsın :)
Kanka bu bahsettiğim şey ile ayarların bi alakası yok :D
Sen kıyafet 130'u giy arkadaşın ekran açsın onda hangi kıyafet görünüyor!
Slotları fivemin izin verdiği kadar değil aşırı slot yaptığı için paketi yapan enai o nedenle senin giydiğin başka insanlarda gta V orj kıyafet olarak gözükecek.
Lütfen bilginiz olmadıgı halde bana bu sekilde cevaplar yazmayın

DF
sclothesv6da aynı şekil 128den sonraki kıyafetler saçma saçma gözüküyor

DF
Selamlar. Paket hakkında çok fazla yorum yapıldığını fark ettim ve konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle paket belli bir slot'dan sonra default kıyafet olarak gösteriyor. Bu paket ile yapabileceğiniz tek şey kendi elinizde olan pakete buradan kıyafet alıp aktarmak olur. B busranur 'un anlattıkları doğrudur. Anlattıklarında bir yanlış yok. Konuda rica ediyorum daha fazla "bu bozuk" tarzında söylemlerde bulunmayın. İyi forumlar dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!