Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

scam foreigners $ 120

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kullmap94

Üye
FT Kullanıcı
scam foreigners $ 120
scam taking money
+ Enzoresa
+ Oguz
+ Malpurajo

Hello friends, I am Vietnamese
I came here to experience cultural exchange between the two countries, but I was taken away by some elements of your country's trash, which amounted to 120 $.
scammed my $ 120
I have transferred money and have not received any packages

Ekli dosyalar

• 3 - Copy.jpg
    3 - Copy.jpg
    334.5 KB · Görüntüleme: 119
  • 4 - Copy.jpg
    4 - Copy.jpg
    344.8 KB · Görüntüleme: 103
  • 5 - Copy.jpg
    5 - Copy.jpg
    356.6 KB · Görüntüleme: 82
  • 6 - Copy.jpg
    6 - Copy.jpg
    336.2 KB · Görüntüleme: 73
  • 7 - Copy.jpg
    7 - Copy.jpg
    316.1 KB · Görüntüleme: 64
  • 11 - Copy.jpg
    11 - Copy.jpg
    295.1 KB · Görüntüleme: 59
  • 12 - Copy.jpg
    12 - Copy.jpg
    301.3 KB · Görüntüleme: 54
  • 13 - Copy.jpg
    13 - Copy.jpg
    480 KB · Görüntüleme: 49
  • 14 - Copy.jpg
    14 - Copy.jpg
    492.3 KB · Görüntüleme: 46
  • 15 - Copy.jpg
    15 - Copy.jpg
    459.8 KB · Görüntüleme: 45
  • 2.jpg
    2.jpg
    310.3 KB · Görüntüleme: 44
  • 1.jpg
    1.jpg
    336.2 KB · Görüntüleme: 39
  • 15.jpg
    15.jpg
    459.8 KB · Görüntüleme: 40
  • 14.jpg
    14.jpg
    492.3 KB · Görüntüleme: 34
  • 13.jpg
    13.jpg
    480 KB · Görüntüleme: 33
  • 11.jpg
    11.jpg
    295.1 KB · Görüntüleme: 38
  • 7.jpg
    7.jpg
    316.1 KB · Görüntüleme: 36
  • 6.jpg
    6.jpg
    336.2 KB · Görüntüleme: 33
Hello, welcome to our first forum address I know for a long time you asked something I know you, sorry for being scammed.

I wish you consult an official on the forum before purchasing anything we could help you and guide you.

How did you reach these people? where did you see kullmap94 kullmap94

[QUOTE = "Sado, bài đăng: 158673, thành viên: 4138"]
Xin chào, chào mừng bạn đến với địa chỉ diễn đàn đầu tiên của chúng tôi, tôi biết trong một thời gian dài, bạn đã hỏi điều gì đó mà tôi biết bạn, xin lỗi vì đã bị lừa đảo.

Tôi mong bạn tham khảo ý kiến một quan chức trên diễn đàn trước khi mua bất cứ thứ gì chúng tôi có thể giúp bạn và hướng dẫn bạn.

Bạn đã tiếp cận những người này như thế nào? bạn đã thấy ở đâu [USER = 27676] @ kullmap94 [/ USER]

[/ TRÍCH DẪN]
tôi tiếp cận họ trên diễn đàn sau đó mua hàng của họ thông qua bất hòa

Hello, welcome to our first forum address I know for a long time you asked something I know you, sorry for being scammed.

I wish you consult an official on the forum before purchasing anything we could help you and guide you.

How did you reach these people? where did you see kullmap94 kullmap94

[QUOTE = "Sado, bài đăng: 158673, thành viên: 4138"]
Xin chào, chào mừng bạn đến với địa chỉ diễn đàn đầu tiên của chúng tôi, tôi biết trong một thời gian dài, bạn đã hỏi điều gì đó mà tôi biết bạn, xin lỗi vì đã bị lừa đảo.

Tôi mong bạn tham khảo ý kiến một quan chức trên diễn đàn trước khi mua bất cứ thứ gì chúng tôi có thể giúp bạn và hướng dẫn bạn.

Bạn đã tiếp cận những người này như thế nào? bạn đã thấy ở đâu [USER = 27676] @ kullmap94 [/ USER]

[/ TRÍCH DẪN]
tôi tiếp cận họ trên diễn đàn sau đó mua hàng của họ thông qua bất hòa

There are records of the 2 names you wrote on the forum, I want to hear from you first.

You should write in more detail

How exactly did you reach the person? Did you send a private message on the forum or did you see a sales issue?

Konuya 24 Saat içinde cevap vermez iseniz forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız.
Selamlar biz bu arkadaşa paketi 200dolara satacaktık fakat kendisi bir dolandırıcı çıktığı için satmaktan vazgeçtik insanlara steam hesabı verip geri çekiyor ve sonrasına sana hediye ettim parayı istediğini yap diyip gift vs atınca diğer hesaplarıda riske sokuyor o sebepten direk btc yada transferwise vs kullanmasını söyledim asla tercih etmedi ^^ benim bir kazancım olmadı uzaklaştırılmasını talep ediyorum diğer arkadaşları tanımam etmem ama onlara key vermiş sanırım fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla iyi forumlar.
EK [ Defalarca ona satmayacağımı söyledim ısrarla almak istedi ve basic bi paket yaratıp teslim edecektim istediği scriptlerle konu bundan ibaret ]

Selamlar biz bu arkadaşa paketi 200dolara satacaktık fakat kendisi bir dolandırıcı çıktığı için satmaktan vazgeçtik insanlara steam hesabı verip geri çekiyor ve sonrasına sana hediye ettim parayı istediğini yap diyip gift vs atınca diğer hesaplarıda riske sokuyor o sebepten direk btc yada transferwise vs kullanmasını söyledim asla tercih etmedi ^^ benim bir kazancım olmadı uzaklaştırılmasını talep ediyorum diğer arkadaşları tanımam etmem ama onlara key vermiş sanırım fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla iyi forumlar.
EK [ Defalarca ona satmayacağımı söyledim ısrarla almak istedi ve basic bi paket yaratıp teslim edecektim istediği scriptlerle konu bundan ibaret ]
Adam sana bişeyler vermiş olmalı ama boşuna "SCAM" adı altında konu açmadı ki konu başlığında 120 dolar dolandırıldım yazıyor.

Adam sana bişeyler vermiş olmalı ama boşuna "SCAM" adı altında konu açmadı ki konu başlığında 120 dolar dolandırıldım yazıyor.
Yazdıklarım belli kafandan ne geçiyorsa onu yap öyleyse 120 dolar peşinde koşacak insan değilim adam dolandırıcı

Adama hiç bişey vermeden adam sana 120 dolar verdiyse ve sen bunun karşılığında bişey yapmadıyasn sen dolandırmışsın demektir adam seni dolandırmadan sen mi onu dolandırdın savunman bu mu yani ? 120 DOLAR = 850 TL yapmaktadır. Açıkçası 850 TL az bir para değil 120 doları küçümsemen de garip.

Herhangi bir işlem yapılacak gibi durmuyor durumun anlayamıyorum ne konuyu açan anlatıyor ne de sen.

Adama hiç bişey vermeden adam sana 120 dolar verdiyse ve sen bunun karşılığında bişey yapmadıyasn sen dolandırmışsın demektir adam seni dolandırmadan sen mi onu dolandırdın savunman bu mu yani ? 120 DOLAR = 850 TL yapmaktadır. Açıkçası 850 TL az bir para değil 120 doları küçümsemen de garip.
Dolandırsaydım dolandırdım derdim kimseden saklayacak bir şeyim yok dövizi küçümsemem ise döviz dükkanı sahibi olduğum için olabilir ego kasmak gibi anlaşılmasın fakat küçük bi miktar her neyse steam kuralları belli adam hesap vermeye çalışan hesabı ticketle geri alabilecek potansiyelde olduğu için kabul etmedim ticareti bu kadar basit

Konu takipsizlikten kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!