Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Satın aldıgım ürün karşılıgını vermedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JaponicaTV

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar kolay gelsin öncellikle
FivemTürk üzerinden banner giff ve logo üzerine araştırmalar
yapmıştım en güzel kim yapiyorsa kim hakını veriyorsa ona para vermek istedim
hakkını veriyorsa o kazanmasını istedim ve forum üzerinden
birini bulmuştum fakat işini yapmadı
Parayı gönderirim halde göndermiyor
2 iş günü içerisinde gönderilmezse hakkında işlemler yapılacak.
IBoomWild IBoomWild Kişisinden Şikayetciyim.

Sado Sado

Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    80.7 KB · Görüntüleme: 156
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    96.5 KB · Görüntüleme: 133
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    32.2 KB · Görüntüleme: 119
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    48.4 KB · Görüntüleme: 113
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    78.3 KB · Görüntüleme: 104
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    91.3 KB · Görüntüleme: 93
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    107.2 KB · Görüntüleme: 95
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    103.5 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    72.1 KB · Görüntüleme: 89
Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu ile bağlantısız kullanıcıların yanıtları tarafımca temizlenmiştir.​

IBoomWild IBoomWild konu hakkında açıklama yapmanız bekleniyor.​

Merhaba para iadesini yapacağımı söyledim bana banka hesap bilgisi iletti saate akşam olduğu için para gitmedi papara hesap bilgisi istedim müşteri ile sesli konuştuğumda bana itici konuşmalar yaptı tasarım yapmaktan vaz geçtim.

Tasarımı yapmak istemiyorum üçretini zaten iade talimatı verdim 15 tl içinde konu açmış ben kendisine ilettim papara hesap ver direk atıyım akşam 11 de para hesaba istiyor direk oda ayrı bişey :)

Son yazımı yazıcagım gidicem Ben bu yaşıma kadar geldim yaşım 28 karşıdaki küçük kardeşimiz 19 yaşında olarak bahseti onla konuştugum sadece 1 dakıkalık bir konuşma ben kimseye küfür etmem kaba davranmam itici de davranmam ben bir engelli vatandaşım benim ailem zor şartlarda büyütü benim yerime kendini koy ama yapamaz düşünemez neyse ben parasından degilim parasının hakını versin istiyorum sadece eğer bu işi yapiyorsa severek yapsın ben 7 sene migrosta çalıştım ne çok müşteri gördüm makarna patlatıyor müşteri sesimizi bile çıkarmıyoruz sorun degil estağ diyorduk kısa kesip saygı sevgi gösterirdik biz müşterilerimize ama şimdi ki gencler bahane ve üşenmekle başka birşey degil hakkıyla yapmıyor Ben hakımı helal etmiyorum 1RIP 1RIP Sado Sado ben şikayetciyim yöneticilerden sadece tek isteğim bu konu kapatılmasını arz ediyorum saygılarımla 409 kişi görüntemiş en azından araştırsın soruştursun öyle almalarını arz ediyorum hepinizi seviyorum yalan dolan insanlarla işim yok artık eyvallah allaha şikayet etim başka bir arzum yok.. kolay gelsin iyi çalışmalar F3D3R4LL Frozen yardımlarınızı bekliyorum tşkler FivemTÜRK

Son düzenleme:
Tasarımcı istediği kişi ile çalışabilir bu durumda sadece iade talep edebilirsiniz konu altında tartışmaya gerek yok.
Ücret alıcının hesabına aktarıldığında konu kapatılacaktır.​

Tasarımcı istediği kişi ile çalışabilir bu durumda sadece iade talep edebilirsiniz konu altında tartışmaya gerek yok.
Ücret alıcının hesabına aktarıldığında konu kapatılacaktır.​
benim banner'imi yollasın başka birşey istemiyorum konu hala aktif olcak yolluyana kadar.

Yukarıda belirttiğim gibi satıcı istediği kişi ile çalışabilir ödediğiniz ücret tarafınıza iletildiğinde konuyu kapatacağım.​

Bu çocuk hala uzlaşamadık işini doğru düzgün yapmıyor ben bu saatten sonra dolandırıcı diyorum siz yöneticiler sizlerden ricam çocugu uzaklaştırılması arz ediyorum tşkler

Şikayet sahibinin yaptığı ödeme karşılandığı için konu kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!