Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım SALTYCHAT ENTEGRELİ GCPHONE

piratesrainbow

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
sakasatr.com
Discord
PiratesRainbow#3575
Temel Telefon Scripti Konusu

Sıkıntısız çalışan saltychat uyumlu gcphone şuana kadar görmedim bu yüzden Yukardaki konudaki telefonu saltychat uyumlu yaparak paylaşmak istedim iyi kullanımlar

Kurulum;
server.cfg'ye
ensure gcphone
ensure esx_addons_gcphone
ensure screenshot-basic
ensure xsound

bunları ekleyiniz

client.lua içerisinde bu kod satırını bulun, okla işaretli tırnak arasındaki kısmı kendinize göre düzenleyin. (Düzenlemezseniz eğer twitterda veya sarı sayfalarda fotoğraf yollayamazsınız buga girer.)

Eğer İsterseniz Twitterda yazılanları veya sarı sayfalardaki yazılanları discord da bağlamak isterseniz gcphone/server/twitter.lua 216.satırda ve gcphone/server/yellowpages.lua 101.satırda

57501

Ekli dosyalar

• 1624123319438.png
    1624123319438.png
    201.8 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleme:
//

Son düzenleme:
Temel Telefon Scripti Konusu

Sıkıntısız çalışan saltychat uyumlu gcphone şuana kadar görmedim bu yüzden Yukardaki konudaki telefonu saltychat uyumlu yaparak paylaşmak istedim iyi kullanımlar

Kurulum;
server.cfg'ye
ensure gcphone
ensure esx_addons_gcphone
ensure screenshot-basic
ensure xsound

bunları ekleyiniz

client.lua içerisinde bu kod satırını bulun, okla işaretli tırnak arasındaki kısmı kendinize göre düzenleyin. (Düzenlemezseniz eğer twitterda veya sarı sayfalarda fotoğraf yollayamazsınız buga girer.)

Eğer İsterseniz Twitterda yazılanları veya sarı sayfalardaki yazılanları discord da bağlamak isterseniz gcphone/server/twitter.lua 216.satırda ve gcphone/server/yellowpages.lua 101.satırda

Ekli dosyayı görüntüle 57501
Paylaşım - Hazır Saltychat (Telefon ve Telsiz içinde Bulanmaktadır) paylaşmıştım ama sen bilirsin

Yararlı bir paylaşım ellerine sağlık.

Telefonda Herhangi bir sıkıntı çıkarsa destek sağlayabilirim. Discorddan iletişime geçebilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!