Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

melh17

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar Öncelikle Bu Konuyu Açtığım Tarih Gereğince Ramazan Bayramınızı Kutluyorum, Pandemisiz ve Sağlıklı Günlerde Sağlıklı Bayramlarda Sevdiklerinizle Buluşmanızı Diliyorum ve Sorunuma Geçiyorum
.
Salty Chat Kurulum Rehberini Takıp Ederek Kurulumu Gerçekleştirmeme ve Salty Chatin TeamSpeak 3'te Kurulu Olmasına Rağmen Oyun Odasına Atmıyor Ne Forumda ne Başka Hiçbir Sitede Çözüm Bulamadım En Acil Şekilde Yardıma İhtiyacım Var. Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Konu doğru kategori ye çekilmistir

Arkadaşlar Öncelikle Bu Konuyu Açtığım Tarih Gereğince Ramazan Bayramınızı Kutluyorum, Pandemisiz ve Sağlıklı Günlerde Sağlıklı Bayramlarda Sevdiklerinizle Buluşmanızı Diliyorum ve Sorunuma Geçiyorum
.
Salty Chat Kurulum Rehberini Takıp Ederek Kurulumu Gerçekleştirmeme ve Salty Chatin TeamSpeak 3'te Kurulu Olmasına Rağmen Oyun Odasına Atmıyor Ne Forumda ne Başka Hiçbir Sitede Çözüm Bulamadım En Acil Şekilde Yardıma İhtiyacım Var. Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkür Ediyorum.
teamspeak'i fullden kapatılıp açılması gerekiyor ozaman sorun çözülüyor.

tamamen sil yükle de yaptım kapat aç ta yaptım sadece plugini silip geri de yükledim hiçbir şekilde olmuyor tahminen scriptsel bir sıkıntı o yüzden sordum nasıl çözebilirim diye

Discord adresimden ulaşabilir misiniz?

Sorun çözüme ulaşmadı yardım edebilecek varsa bekliyorum

Konuyu Beklemeye Aldım Sorunnuz Çözüldümü ?​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!