Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sahte Tasarımcılara Artık Biri Dur Demeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
müşteri aldıgı ürünü bilerek aliyor zaten sizde ayrı şeysiniz biz demiyoruzki bunlar template değil biz sıfırdan tasarlıyoruz
adam hazır oldugunu biliyor fiyat uygun benden aliyor sen sadece bizim satmamıza engel olmak kendin kazanmak istiyorsun
Özelden de burdan da Hala iftira atıyor kendisi satın alıp sattığını söyledi bende bunun kanıtını istiyorum insanlar görsün diye. Lütfen yetkililerde yardımcı olsun derdimi anlatamıyorum çünkü.

DF
Son derece haklısın bu işi emeği ve hakkıyla yapanlar var fakat renderforest veya heryerde bulunan free templateler ile satış yapanlar var ve son günlerde baya arttılar. Bu konuyu sadece insanlar bilgilensin diye açtıysan tebrik ederim fakat kişilerin üzerine suç atıp kitleyi kendi çekmekse amacın bunu pek başarabileceğini sanmıyorum...

DF
Son derece haklısın bu işi emeği ve hakkıyla yapanlar var fakat renderforest veya heryerde bulunan free templateler ile satış yapanlar var ve son günlerde baya arttılar. Bu konuyu sadece insanlar bilgilensin diye açtıysan tebrik ederim fakat kişilerin üzerine suç atıp kitleyi kendi çekmekse amacın bunu pek başarabileceğini sanmıyorum...
Dostum amacım kötü niyetli olsa cem adlı arkadaştan şikayetimi geri çekmezdim boomwild adlı kişiyle özeldende konuştum kimsenin yasaklanmasını istemiyorum , kendi kazandığım miktardan gayet mutluyum kimsenin emeğine ekmeğine göz dikmedim benim haddimede değil bu zaten tarzında şeyler söyledim arkasındayımda dediğimin amacım kötü niyetli olsa şikayettebulunduğum kişileri uyarmam cemdende şikayetimi geri çekmezdim arkadaş sağolsun benle düzgünce konuştu orta noktayı bulduk ve çözdük. fakat boomwild adlı kişi ne kadar uyarsam da kendi attığı yalanlar ortaya çıkmasına rağmen bunu sürdürüyor bu çok bambaşka bir şey haline geldi yalan atıyor üstüne kendini kurtarmak için konuyu bana yönlendiriyor.

DF
dekontu atarsam hesaba erişiminiz olur

DF
tıklayan herkes hesaba giriş yapa bilir şifreyi değiştire bilir

DF
Dostum öyle bir şey yok zatende ayriyeten her şey dekonttan ibaret değil , bana sadece kanıt sunmanı istedim sanane tarzı söylemlerinle belli ettin zaten yaptığın işi.

DF
Acaba bunu takmanızın sebebi ne? Alan alıyor, bazıları internetten templateyi editleyemiyor. İnsanlar para kazanmanın yolunu arıyor. Tasarım konusunu çok abartıyorsunuz. Bende zamanında tasarımcılık yaptım. Konu hiçbir zaman şikayetçiyim kategorisinde olmamalı.

DF
Acaba bunu takmanızın sebebi ne? Alan alıyor, bazıları internetten templateyi editleyemiyor. İnsanlar para kazanmanın yolunu arıyor. Tasarım konusunu çok abartıyorsunuz. Bende zamanında tasarımcılık yaptım. Konu hiçbir zaman şikayetçiyim kategorisinde olmamalı.
adam yediremiyor kardeşim işte adam anlmak istemiyor direk parasıyla aldıgımıza dahi inanmiyor gösteriyorum sitede üyeliğim oldugunu inanmıyor

DF
böyle yaparak dikkat çekmek istiyor

DF
senlemi uğraşçam ben gel gözünün önüde gösteriyim diyorum ekran açiyorum gelmiyor

DF
ben satım hiç bir logoyu interneten bedavaya bulupta atmadım üyeliğim var gelipte görmek istiyen görürü

DF
senlemi uğraşçam ben gel gözünün önüde gösteriyim diyorum ekran açiyorum gelmiyor
Konu benim görmem değil diyorum bende sana , anlamıyorsun . Sadece bir kanıt sunsan bitecek herşey saatlerdir uzatıyorsun sadece yardımcı olmak istiyorum , hala üstüne üstlük para için , dikkat çekmek için yapıyorsun diyorsun. çok yazık

DF
Envato Elements üyeliğim olduguna dair sana gösteriyorum hala inanmiyorsun

DF
acaba neyin kanıtı var ya ciden para için yapmıcagınız şey yok

DF
IBoomWild IBoomWild gerekli ekran görüntülerini bana detaylı bir şekilde iletti , yıllık olarak abonelik satın aldığını hesap üzerine görüntüledim.

Konu kapanmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!