Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sağlam bir LSPD takımı kurmak istiyorum

• Konbuyu başlatan MrSpy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 414

MrSpy

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar. Mevcut 4-5 kişilik bir lspd kadromuz var. Bu kadroyu daha da büyüterek profesyonel bir LSPD takımı kurmak istiyorum. Bir takım kuruyorum ama takımın içerisinde ki bağın arkadaşlık bağı olmasına özen gösteriyoruz. Sadece rol yapma odaklı değil sohbet, muhabbet yeri geldiğinde başka oyunlar oynayabileceğimiz bir takım olmasını istiyoruz. Takımımıza katılmak için gereken ön şartlar şunlardır;

- Ana fivem 400+ saatten en az 150 saatini polislik ile geçirmesi
- 18 yaş ve üstü, üslübü düzgün, nerede ne konuşulması ve nasıl durulmasını bilmesi
- Genel polis terimlerini bilmesi
- Rütbe takıntısı olmaması.

Genel olarak aradığımız şartlar bunlar arkadaşlar. Unutmayın bir takım olacağız, yani bir gün x sunucusunda oynarken daha sonra y sunucusuna geçtiğimizde yine aynı takım olarak gideceğiz. Bizleri yarı yolda bırakmayacak rolüne güvenen, takım ruhu taşıyan ve takıma kolay adapte sağlayabilen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçerse güzel olur. Umarım niyetimi yanlış anlamamışsınızdır.

Discord: TheMrSpy#0112

İyi forumlar.

Kardeşim varmı başka istediğin bunlar yetmez bence

Gwen Tennyson#5256 yazarsan geri dönüş yapılacak

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!