Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım rpl_wood | Farklı bir odun mesleği .

rpl99

Üye
FT Kullanıcı
Discord
r†plêê#0099
Basitçe yapılmış bir odun toplama , işleme , satma sistemi .

Script tamamen bittiği zaman ücretsiz olarak paylaşılacak .
İletişim : r†plêê#0099

vay amk odunculuk satanı da ilk defa görüyorum

ne körü enayi türk bt target nh menu skillbar progressbar bi de addinventoryitem sonra açıon ft ye konu yeni yarag güreg- odunculuk yaptım sen alion sation sonra 31 cekion o para ile döner yiyon afied diyon dönerci bıça sokuo ölüon

ne körü enayi türk bt target nh menu skillbar progressbar bi de addinventoryitem sonra açıon ft ye konu yeni yarag güreg- odunculuk yaptım sen alion sation sonra 31 cekion o para ile döner yiyon afied diyon dönerci bıça sokuo ölüon
aptal mısın üstte ücretsiz olarak paylaşılacak yazmışım

Son düzenleme:
Kanka paylasicam demis neden abartin ki

vay amk odunculuk satanı da ilk defa görüyorum
ya kanka sen ban yememişmiydin ya, keşke açılmasaymış, herkese muhalefet oluyorsun adam bitince paylaşıcam yazmış ve tanıtım konusu açmış sen herkes satıyor yazmışsın??????????????

ya kanka sen ban yememişmiydin ya, keşke açılmasaymış, herkese muhalefet oluyorsun adam bitince paylaşıcam yazmış ve tanıtım konusu açmış sen herkes satıyor yazmışsın??????????????
görmedim free paylaşılacağını ama senin a0 türkçe iyi olmak ama senin biraz gelitşirmek lazım türkçe

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!