Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam Roxy Roleplay - 01.01.2022 Açıldı - Ekip Alımları Aktifitir

• Konbuyu başlatan Lynshe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lynshe

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Lynshe#4153
Roxy ROLEPLAY - WHİTELİST

+ | Sunucumuz 01/01/2022 tarihinde açılmıştır.
+ | Sunucumuza giriş yapabilmeniz için discordumuza katılıp kayıt bekleme odasına geçmelisiniz. Yetkililerden biri sizi kayıt odasına çekecektir ve bir kaç rol terimi rol sorusu sorup doğru bildiğiniz takdirde Whitelist verecektir.
+ | Sunucumuzda yeni nesil scriptler vardır.
+ | Sunucumuzda sesli iletişim için Ts3 Saltychat kullanılmaktadır.
+ | Oyuncularımızın her bir yorumunu veya isteğini dikkate alarak dinliyoruz veya okuyoruz ve her birini teker teker değerlendiriyoruz.
+ | Sunucumuzda bir birinden güzel İllegal ve Legal meslekler vardır.
+ | Sunucumuzda ekonomi tam tadındadır bunun nedeni sıradan bir arabayı almak için çok çalışmanıza gerek yok ama lüks veya lüks sayılabilecek araçları almanız epey zamanınızı alacaktır. Eminim geldiğinizde gördüğünüzde beğeneceksiniz.
+ | Sunucumuzda donator silahlar yoktur .
+ | Sunucumuzda GunRP ve SosyalRP eşit ayarlanmıştır ne fazla ne az ikisinede önem gösteriyoruz.
+ | Sunucumuzda rolde ADK yasaktır.
+ | Yetkili ekibimizde kesinlikle admin power yapmak yoktur.
+ | FPS optimizasyonu ile 20-30 fps alan arkadaşlar sunucuda rahatlıkla 40-50 fps alabiliyorlar.
+ | Sunucumuz Fivem'de artık kaliteli bir roleplay sunucusu bulamadığımız ve bizim gibi bulamayan kişiler tarafından kurulmuştur. En büyük amacımız herkesin rol yapabileceği ve kalitemizi koruyarak bir çok insanı eğlendirmektir. Oyuncunun halinden oyuncu anlar mantığı ile her zaman isteklerinizi ve sunucunun ihtiyacı olan her scripti kısa sürede getirmeye çalışan bir kadromuz vardır. Oyuncuların genelde yaşadığı sunucu rol kalitesi sorunu, EGO dolu yetkili ekipleri, donaterların GOD-RP yaptığı low-RP sunuculardan sıkıldığımız için böyle bir sunucu kurmak istedik. Sunucunun en büyük amacı insanların kaliteli bir rol ortamında sorunsuz ve adil bir şekilde rol yapıp, eğlenmesini sağlamaktır. Sizde yukardaki sorunlardan sıkıldıysanız Roxy Roleplay'in kapıları size sonuna kadar açık.
+ | Ekip , arkadaşlarınızla ve tek kişilik alımlarımız vardır.
+ | Eğer sunucumuza gelmek isterseniz discord sunucumuza gelebilirsiniz

1.png 2.png 3.png 4.png
5.png 6.png
7.png 8.png 9.png 10.png

HERKESİ BEKLERİZ

DF
Son düzenleme:
Gerçekten ilk defa bir serverda bu kadar sıkılmadna oynuyorum scriptler güzel herşey güzel biraz daha ilgi görse server kat kat daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. Emeğini hak eden bir sunucu tavsiye ederim şiddetle +rep !!!!

DF
herkes vdm atıyor adminler yanlış kişileri banlıyor lspd desen yok şahsen bana uyan bir sunucu değil

DF
Sunucu'da kayıt olurken yok şöyle sosyal rp yok böyle yok şöyle övdüler sunucuya girdiğimizde ilk gördüğümüz trol oldu sunucu ekonomi hard diyorlar ve bir silah 1 m tavsiye etmiyorum zamanınıza yazık

DF
herkes vdm atıyor adminler yanlış kişileri banlıyor lspd desen yok şahsen bana uyan bir sunucu değil
Sunucuya yayıncılardan gelen olduğu için ve görüp yayında gözükmek için troll yapanlar oluyor görüldüğü gibi banlıyoruz. Yanlış ban durumu olmuş olabilir biz bunu hiç yaşamıyoruz 1 defa ban yediniz diye sürekli böyle oluyor değil desteğe gidip probleminizi rahatça çözdürebiliyorsunuz

DF
Sunucu'da kayıt olurken yok şöyle sosyal rp yok böyle yok şöyle övdüler sunucuya girdiğimizde ilk gördüğümüz trol oldu sunucu ekonomi hard diyorlar ve bir silah 1 m tavsiye etmiyorum zamanınıza yazık
Sunucuda troll görüldüğü gibi banlanıyor bir önceki yanıtımdanda okuyabilirsiniz. Ekonomi hard sunucuya girmişsiniz belli ki 1m az bir miktar olarak görüyorsunuz 1m kasmayı denediğinizi hiç sanmıyorum 1 mesleği yapışınız en fazla size 2-3k kazandırır 15dakikadan az sürmez

DF
Konu sahibi isteği üzerine konu kapanmıştır

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!