Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Rota Roleplay - Toplu Alım [ Yetkili - Legal - Illegal ]

Raviwen

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
aquara.dev
Discord
raviwen

Merhaba arkadaşlar, öncelikle size sunucumuzun rol mantığını anlatmak istiyorum, ondan sonra sunucumuza alacağımız ekipleri sırayla aşağıya yazacağım.

[ LEGAL - SOSYAL ]
Sunucumuz genel olarak sosyal ağırlıklıdır. Sayı ve sevgi çerçevesinde herkesin 1 saat bile girse kafasını dağıtacağı bir ortam oluşturmak istiyoruz. Rota Yönetim Ekibi olarak sunucumuz da emek veren, yanımız da gönüllü olarak ilgilenen yetkililerimiz ve yönetim ekibiyle beraber sağlam bir şekilde sizlere en iyi rol veremini sağlamayı düşünüyoruz. Planladığımız bu rol gidişatında karakter gelişimine önem verdiğimizi ve mixing [ ooc - ic karıştırma ] durumundan kaçınmanızı bekliyoruz. Bu belirttiğim gidişata uygun bir rol yapmak içinde tabi ki karakter gelişimi kanalımızı aktif olarak kullanmanız gerekmektedir. Sunucumuzda ki GUN-RP rollerini en aza indirmek için tabi ki illegal tarafada gerekli bir rol mantığını yönetim ekibi olarak çizmiş bulunuyoruz. Sunucumuz da eğlencenin ve rollerin güzelliğini arttırmak amaçlı [ gerekli kişi sayısı ile ] Etkinlik ve rol paslarımız olacaktır. Eğer bu rolleri denk gelirseniz tek yapmanız gereken kendinizi akışına bırakmak ve eğlenceye ayak uydurmanızdır. Herşeyden önce rol kalitesi ne kadar yüksek olursa sayılara takılmadan güzelce rolümüzü yapabiliriz.

[ ILLEGAL ]

Illegal tarafta ise zor ama başarılı bir şekilde gidişatını sağlarsak gerçekten sağlam çete rollerini görebilceğimizi düşünüyoruz. Peki bunları düşünen kimler , sunucumuzda bulunan yönetim ekibi, yetkili ekibi, fikir vermek isteyen üyelerimiz, çevremiz , geçmiş oynadığımız sunucuların bir düşünce bütünüyle oluşturulmuş bir mantıkla karşınızdayız. Sunucumuzun mantığına göre silaha ulaşmak ne zor , ne kolay olacaktır. Tamamen mantık, zeka ve rol ile ulaşılacak şekilde ayarlanıyor. Illegal bir ekibin diğer ekip ile silahlı role girebilmesi için 3 aşama dediğimiz olaydan geçmesi gerekmektedir.
1. Trash Talk: Karşılıklı atışma , kavga , küfürleşme veya karşı tarafın belirli bir açığını kullanarak sinir etme.
2. Gang Fight: Ekip, çete veya oluşum ne demek isterseniz. Üyelerin karşı karşıya geldiği tartışmalar sonucunda sopa, bıçaklarla yapılan kavgalar.
3. Gun Fight: Bu aşamaya geçmek için köklü bir rol olmasını bekliyoruz. Koklü rol olmadan yapılan uzun süreli fightlar yönetim ekibinin desteği ile sonlanacak ve karşılıklı destek görüşmeleri ile roller düzeltilcekler. Sunucumuza gelen ekiplerle sunucuya girmeden gerekli konuşmalar yapılacak.
Hood Mantığı: Karşılıklı ekiplerin almak istedikleri hood aynı ise kabul etmeleri sonucunda baskın mantığıyla fight kazanan ekibin o bölgeyi alması ile sonuçlanacaktır.
Birçok mantık ve sistemi aktif olarak hala düşünmekte olup güzel fikirlere yönetim ekibi olarak açığız.

[ ARADIKLARIMIZ ]

- Yetkili Ekibi -

Yaş Sınırımız : +18 ( Kişinin konuşması, olgunluğu bu faktörü etkileyecektir. )
Aktiflik Süresi : Sunucunun gerektiği saatlerinde destek olabilcek, belirli bir online süre belirtmiyorum. Discord bot ile oyuna girmeden de destek verebilcekler.
Aranan Özellik: Çabuk kaynaşması, saygılı ve sevgili olması, gereksiz ego ve baskıcı olmaması, düşünce beceresi yüksek, olay anında sakin kalabilecek.

- LEGAL -
# EMS
# DOJ
# STATE
# UWU [ +6 KİŞİ ]

Sunucunun istekleri arttıkça unicorn, nightclub gibi yerlerde açılacaktır.
- ILLEGAL -

# The Families
# Ballas
# Vagos

veya Raviwen#0103
ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

rotaliste.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!