• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

ROLEPLAY KINGDOM

Henür serverimize katılmadınız mı?

• evet

• hayır

• hemen geliyorum

• arkadaşlarımı bile getirdim

• sevmedim

• üzgünüm

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Japs

FT Kullanıcı
25 Tem 2019
5
1
3
23
Merhaba arkadaşlar ben Ahmet (Japs) server kurucularından birisiyim , RolePlay Kingdom olarak oyunculara ilgili bi şekilde davranıp adil bi şekilde oyun oynama avantajı sunmak istiyoruz , serverimiz açılalı bir buçuk ay kadar oldu fakat dürüst olmak gerekirse pek tutunamadık lakin pes etmeden devam ediyor ve çabalıyoruz.

Serverimizin teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse 32 kişilik bir sunucuya sahibiz şuanlık,oluşuma göre büyütmeyi,ilerlemeyi düşünüyoruz. Bildiğimiz ufak çaplı whitelist meslekler (polis-doktor-emlak vs.)şuanlık mevcut ilerledikçe ; avukat, jöh ,pöh, milli istihbarat tarzı mesleklerimizi de ekleyeceğiz. Full fonksiyon telefon (twitter,sarı sayfalar,whatsapp) ,market satın alma sistemi, Kasaba - Şehir - Motel Sistemi , soygunlar gereksinimleri karşılayacak her türlü modumuz mevcut. Nerdeyse bugsuz bir oyun keyfi çıkarıyoruz (elbette bugumuz vardır yanlış anlamayın ^^) Yüksek kalitede optimizasyon, serverin kaldırabileceği kadarıyla her türlü mod, şehir sistemi , 2d envanter sistemi, bagaj sistemi,110+ Satın Alınabilir ev! ( Haritanın her bölgesinden ) , Araç bagaj - Kilit Sistemi ve kesintisiz oyun deneyimiyle devam ediyoruz. Ayrıca ?? serverimiz %99 Türkçe!!

1248

Ekonomiden bahsetmek gerekirse , gerçek hayata yakın bir sistem oluşturmaya çalıştık, adil bi biçimde ekonomi sistemine sahip olduğumuzu düşünüyorum.
Detaylı bilgi için discord adresimize gelebilir ya da discorddan bana ulaşabilirsiniz.
Desteklerinizi ve görüşlerinizi bekliyoruz. İyi forumlar ^^

Discord:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol
Server ip: 77.83.201.109:30120​
İlgili yönetim ekibimiz herkes ile ilgilenecektir.​

• Sevdim
Tepkiler: Macity

Macity

FT Kullanıcı
29 Tem 2019
1
1
3
21
Sorunsuz, bug'sız sade ve anlaşılır güzel bir server, hepinizi bekliyoruz, çoluk çocuk yok kendi aramızda güzel rol döndürüyoruz bi bakın derim :)

• Beğen
Tepkiler: Japs

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!