Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Role play olmayan Roleplay sunucular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MRTNephilim

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaş grubu olarak sunucu arıyoruz. Gerçek hayat kafasında ilerleyen saçma sapan x ailesi x çetesi mantığının olmadığı , donaterların durdurulamaz güç olmadığı ve ve gunrplerin dönmediği bir sunucu arıyorum 8Born ve Vorp gibi kaliteli ortam bulabileceğim oynarken gerçek bir dünyanın içinde olduğumu hissettirecek düzeyde olmasını istiyorum bu örnek verdiğim iki sunucu zaten uç nokta benim gözümde. Önerilere açığım rol bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Tek derdim herkesin kafasına göre silah çekip birbirini taramadığı bir ortam bulmak sosyal roller olsun legal illegal roller olsun her şeyin tıpkı gerçek hayattaki gibi olağan bir akıcılıkta olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.

Arkadaş grubu olarak sunucu arıyoruz. Gerçek hayat kafasında ilerleyen saçma sapan x ailesi x çetesi mantığının olmadığı , donaterların durdurulamaz güç olmadığı ve ve gunrplerin dönmediği bir sunucu arıyorum 8Born ve Vorp gibi kaliteli ortam bulabileceğim oynarken gerçek bir dünyanın içinde olduğumu hissettirecek düzeyde olmasını istiyorum bu örnek verdiğim iki sunucu zaten uç nokta benim gözümde. Önerilere açığım rol bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Tek derdim herkesin kafasına göre silah çekip birbirini taramadığı bir ortam bulmak sosyal roller olsun legal illegal roller olsun her şeyin tıpkı gerçek hayattaki gibi olağan bir akıcılıkta olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Discord adresini yazabilir misiniz?

Merhaba, Sunucumuz Hakkında sizlere bilgi vermek isteriz, discord adresim : Nesquik#4687

Bizde uzun zamandır sizin aradığınız özelliklerde bir sunucu arıyorduk, fakat bulamadığımız için kendimiz böyle bir sunucu açmak istedik.
Hala bir sunucuya geçiş yapmadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayreten 20 kişi ve üzeri ilk gelen ekibe 2 ay ücretsiz 2 adet bağışçı silahı ya da 3 adet bağışçı aracı ve bağışçı mekanlarından birini vereceğiz.

benim canım güzel saf yürekli kardeşim fivem türkiye camiasında böyle bir sunucu bulamassın.Türk milleti kafa kesme biçme peşinde.racon kesmek milleti havalı yapar hale gelmiş kimse sosyalrpsini yapmadan eğlenmiyorken gunrp salak saçma gereksiz insanların raconlarıyla dolu serverlar çok nadir server bulursun onuda oyuncu sayısı az olur çünkü millet gunrp'yi sevdiği için seninle ortak noktada bulaşamıyorlar.yaşın yetiyorsa rol bilginede güveniyormuşsun git edrp,8born,vorp gibi başvuru at hiç bulaşma

Konu tarafımca kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!