Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ROLAND ŞİKAYETÇİYİZ DOLANDIRILDIK !

• Konbuyu başlatan FLEXYY
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 111
  • Görüntüleme 8K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaten çalınan şeylerin üstüne adınıda yazsan baya epik olmaz mıydı ya öbür müşterilere sorabilirsin derken 2 tane kalan müşteri den bahsettin herhalde fakat onlar beni bağlamıyor onlara alihan gidipte rica ede ede foruma yazdırdığınıda biliyorum sadece 2 destekçiniz var bu yolda teksiniz ama bak şunu anladım cidden buradan sana bir işlem uygulanmasın diye bin bir takla attığını gördüğümde kendini daha da iyi göstermiş kanıtlamış oldun barındığınız hosting firması bile sizle iletişimi işini bitirmiş yetkilileriniz yanınızdan ayrılmış müşterileriniz çıkıyor kimse kalmadı etrafınızda bırakın bu oyunu haram para güzeldir siz yeni hesap yeni nicklerle gelin devam edersiniz bu çarınızda kotanız doldu beyler

Geçen günlerde yazdığım yazıdan dolayı sanırım şikayet edilen tarafın destekçiymişim gibi bir imaj olmuşmuş. Benim buraya gelip bir problem yaşamadığımıza dair açıklama yapma sebebim kimsenin ricası üzerine değildir. Konuya katkısı olması açısından bizim yaşadığımız olayları anlatma gereksinimi duydum. Yani her iki gözden de konunun değerlendirilmesi için bir yorum yapmıştım. Zaten o yazının üzerine de daha herhangi bir yorum yapmadım konuya dahil olmamak için. Kısacası haklı veya haksız kimseyi savunmadım konunun faydalı olması için kendi deneyimimi anlatma gereksinimi duydum. Bu konuda ben herhangi bir taraf değilim bilginize.

DF
Ah güzel kardeşim benim, elimdeki sebepler ve kanıtlar forumdaki yorumların bana dolandırıcı demen. Dolandırıcı olduğuma dair bir kanıtın yok, senden para almadım. Hayatında okumadığın kitapları ben 1 günde okuyorum be güzel kardeşim. Forumda böyle üstten üstten konuşunca havalı olduğunu sanıyorsun hala. Üzücü bir durum :(
okuduğun kitabı ne yapalım kanka dolandırman hiçbirşey değiştirmez konu adam öldürdüm ama benim babam polis oldu bildiğin

DF
Kanka zaten paketi Red Rp dumpından yapmışsınız telefonu da adezden çalmışsınız sürekli bir şeyler çıkması normal değil mi +60 kişide denendi yazdığınız şey de RedRp galiba :/

DF
Şahıslar tarafından benim tarafıma yatan bir ücret olmadı. Faturalandırma kısmıyla ben ilgilenmiyorum. FLEXYY FLEXYY tarafından yukarıda yazdığım açıklamaya bir cevap bekliyorum. DrxMaxi DrxMaxi adlı arkadaşında ses kayıtlarını bekliyorum aynı şekilde.
dostum merak etme arkadaş sayesinde tüm fivem camiasının gerçek yüzünü piyasaya süreceğim dediğim gibi 3 saatlik (kesilerek yapılmış bir video) ayrıca bize e fatura gibi birşey kesilmedi dostum arkadaş sizin tostinginizden aldığı ayıkma ile tam olarak 6 gün sonra kesme kararı aldı :D

DF
he ayrıca ben kimseyi tehtid etmedim gereken yerlere başvurucağım demişin ortaksın veya değilsin bu beni hiç alakadar etmiyor vatandaşla ortak perminiz bulunmakta artıca vatandaş ismi alihanmıdır bilmem alihan olduğuda maçul bir insan kendisi bana hizmetini sunmadı bizde iademizi istedik fakat kendisi aynen şunları dedi Oğuz bey Tarak kafa paketi lisanslayan arkadaşlar birde tostinginiz ile yani uzun lafın kısası ortak olarak gözüküyorsunuz ses kaydı aldım fakat öncesinden izin aldım merak etmeyin ayrıca kendinize savcı gibi internetten alınan Türk Ceza Kanunu maddelerine bakmayın ben direk size söyleyeyim TCK da bilmem kaçıncı maddesinde ve Tukeci haklarına göre 3 iş günüde satıcı alıcıya ürünü teslim etmezse onun iadesi gerçekleşir ayrıca arkadaş ekmek teknemin yani iş yerimin açılmasını engellediğinden dolayı hala suçlu durumdasınız

DF
Benim bu arkadaşa kendimi kanıtlayacak gibi durumum yok ama takmış dump engelleme trigger'lerini sordu fakat yanlış kodlar attım neden bu arkadaşa kendimi kanıtlayım ? :D Dolandırıcı değilmiş arkadaşlar

DF

Ekli dosyalar

• g.PNG
    g.PNG
    10.7 KB · Görüntüleme: 39
geçmiş olsun, Roland Komik bir şahısmış Acınası

DF
Konuyu son bir kere üyeler okusun ve tekrar ediyorum bu dolandırıcıya itibar etmeyiniz. Konu kapatılmıştır. Tüm forum üyelerimize sağlıklı ve dolandırcısız günler dilerim.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!