Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ROID ROLEPLAY |SUNUCUMUZ YENİ AÇILDI|AİLE,KARTEL,MAFYA YOK|BAĞIŞ-PTW YOK| WHİTELİST AÇIK|DİSCORD.GG/Q9PSQES

Yeni güncellemeler geldi.

Görmek için
discord.gg/q9PsQeS

Scriptsel açıdan gayet iyi, oyuncuları da bir o kadar sağlam rol yapıyor. Bir server arayışındaysanız kesinlikle bu serveri tavsiye ederim. En ufak bir konuda yönetim ekibine ticket açtım ve anında ilgilendiler. Çok sıcakkanlı ve eğlenceli bir yönetim ekibi var. Sürekli yeni güncellemeler geliyor. Developer kadrosu hiç boş durmuyor. Bakalım yeni import araçların fiyatı nasıl olacak.

Scriptsel açıdan gayet iyi, oyuncuları da bir o kadar sağlam rol yapıyor. Bir server arayışındaysanız kesinlikle bu serveri tavsiye ederim. En ufak bir konuda yönetim ekibine ticket açtım ve anında ilgilendiler. Çok sıcakkanlı ve eğlenceli bir yönetim ekibi var. Sürekli yeni güncellemeler geliyor. Developer kadrosu hiç boş durmuyor. Bakalım yeni import araçların fiyatı nasıl olacak.
teşekkürler

Güncellendin. Belli bir süre WL başvurusunu kaldırdık mülakatla alım yapıyoruz

Tam 17 tane import araç eklendi -15 Araba- -2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR -2014 Chevrolet Corvette C7 Stingray -2020 AMG GT-R Roadster -6STR Gauntlet -6STR Schwartzer -6STR ZR380 -Nissan GTR R35 -Nissan Skyline GTR R34 -Lamborghini Aventador LP750-4 Super Veloce Liberty Walk Limited Edition -2019 Ford Mustang GT -2018 Lamborghini Huracan Performante -2013 Audi R8 V10 -Subaru Impreza WRX STI 2004 -1998 Toyota Supra -Lamborghini Urus -2 Motorbisiklet- -Harley Davidson Fat Boy Lo Vintage -Harley-Davidson XLCR

Belli bir süre WL başvurusunu kaldırdık mülakatla alım yapıyoruz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!