Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rodnia RolePlay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mesmekar

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
28 Mar 2021
Mesajlar
26
Whitelist alımları seçkin bir biçimde yapılacaktır.(Beta alımları aktif.) Sunucumuzun hedefi: Sürekli GunRP ve birtakım uygun olmayan rollerden sıkılan insanlar için Sosyal RP ve GunRP' yi dengede tutarak gerçek roleplay kavramını yaşatmak için çalışıyoruz. Alımlarımızı seçkin ve az sayıda tutmayı planlıyoruz. Ekip alımlarımız açıktır. Başvuru mülakat şeklindedir ve sürecek bir mülakata tabii tutulursunuz.

SUNUCU HAKKINDA -Ekonomi gerçekçi ve alım gücü normal düzeydedir. Ekonomi ayarlanırken Amerika esas alınmıştır. -Kurallarımız diğer sunuculardan biraz farklı tutup, rol kalitemizi en yüksekte tutmaya çalışıyoruz -Optimize ve script seçiminde seçiçi, özenli olup aynı anda hem MAX FPS'i görmeniz ve değişik türde roller yapabilecek olmanızdır. -PD Ekip alımı aktiftir.(Rol bilgisi ve Sosyal RP becerileri yüksek tecrübeli Amerikan Polisi rolünü hakkıyla verebilecek kişileri bekliyoruz.) -EMS, DOJ ve Gang ekip alımlarımız aktiftir. -Sunucumuzda belli kurallar içerisinde yayın açan kişilere destekde bulunuyoruz. -Yönetim ekibi olarak adaletli bir biçimde ilgileniyoruz. -Çok özel meslek seçeneklerimiz. -Sunucumuzda her hafta çeşitli etkinlikler düzenlenecektir. -Paketimiz sürekli olarak güncellenip geliştirilmektedir. -Soygunlar çeşitli ve bulmacalı şekildedir.72490

DİSCORD ADRESİMİZ: DISCORD
 


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!