Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RİA ROLEPLAY V3 (24.06.2020)

CeoMakaveli

Üye
FT Kullanıcı
Ria Roleplay 04 Mart ayında Makaveli,Gulliatone ve Jupiter tarafından kurulmuştur ilk başta acemilikle başlayan ve 4 aylık sıkı bi serüvenden sonra belirli bi oyuncu kitlesine ulaşmayı başarabilmiştir.

Sanal Sunucu Özellikleri : I9 10920X 8 CPU 16 GB RAM 60 GB SSD

Maksimum Sunucu Kapasitesi : 128

Yönetim ekibi olarak konuşmak gerekirsek övmeye gerek yok diye düşünüyorum insanların bizi ne kadar sevdiğini sizde geldiğinizde görebilirsiniz bunu ciddi bir iş olarak gördüğümüz için peşindeyiz.

EKONOMİ : HARD EKONOMİ
Açıklama : Kesinlikle lafta bi hard ekonomi değil gerçekten gun roleplay olayından bunaldığımız için silah değil tüm para birimlerini kıstık nedeni ise daha gerçekçi bi ortam hazırlayıp 1 ayda oyuncuların milyon paralara ulaşamaması ve hayatlarını biraz da olsa ciddi yaşamalarını istiyoruz. Geldiğinize amacınıza ulaşmak bi o kadar zor olacağı gibi sizi de Ria Roleplay sunucusuna bağlayacaktır

SUNUCU İLETİŞİM :
MAKAVELİ'DEN SEVGİ VE SAYGIYLA ASFA.png saüsü (216).png EkranStüsü (207).png Ekran Görüntüsü S.png Ekran Görüntüsü (216)S.png Ekran Görüntüsü (216).png EE.png asgasdgasg.png asfdasfaüntüsü (216).png asfasgasdg.png

yetkili olduğum bir server olmasam da çok seviyordum hala çok seviyorum gerek yönetim ekibi gerek oyuncular mükemmel bir kadro oluşturuyor.bu yeni güncellemelerden sonra da üstüne çok daha fazla koyup devam edeceğimize şüphem yok.

Normalde ben FiveM roleplay nasıl bir şey diye denemeye girmiştim.İlk başta kayıtta çok sevecen davrandılar.Servera girdiğimde sıcak bir aile ortamı ile karşılaştım.Sohbetler vs. olsun bağımlısı oldum.Herkese tavsiye ediyorum.

Screenshot_13.png 0_screenshots_20200605175835_1.jpg Screenshot_4 (3).png

Roleplay'e başladıgım sunucu açıldığından beri varım iyiki varım. Aile ortamı var gelmek isteyen gelebilir kesinlikle.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!