Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Revenge Roleplay | discord.gg/5rCKDy4fHP

bedo777

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
bedoflexdev.tebex.io
Discord
bedoflex
Revenge RP nedir?
- Revenge Roleplay V1.0 oyuncularımızın her yönden zevk alabileceği, gerekli destek kanallarında yönetimin her kademesinden yardım bulabilmeleri , ve tekniksel altyapının sorunsuz bir şekilde işleyip kendini sürekli olarak güncelleyen , oyuncu cezalandırma sisteminin adaletli işlediği bir ideali olan tecrübeli yönetim kadrosu ile birlikte işleyişini sürdüren platformdur.

Vizyonumuz :
- Sunucumuzda herhangi bir fps sorunu yoktur optimize edilmiş pakettir günümüz scriptlerini paketimizde görebilirsiniz siz rolünüzü güzel çevirmeniz için hiçbir scriptte hata bırakmadık rollerinizinde güzelliği açısından tüm scriptleri güncel tutuyoruz.

Alım şartlarınız nelerdir?
-Yönetim ekibim ile verdiğimiz kararda +18 ve olgunlaşmış ve rol bilgisi yüksek olan insanları alıyoruz eğer sizde bu şartlara uyuyorsanız sunucumuza gelip kayıt yaptırabilirsiniz.

P2W varmı?
-Bağış sistemi var fakat P2W sayılmaz "bence" belli donate karşılığı istediğiniz modlu araçları, silahları, mekanları, helikopterleri alabiliyorsunuz.

Ekip olanlara ayrıcalık tanınıyor mu?
-Sunucumuz yeni açıldığı için ekip olanlara şuanda istediği mesleğin boss veya patron rütbesi ile verebiliyoruz çete olmak isteyenlere ise destek paketlerimiz var + olarak ekip değilseniz bile otomatik olarak belli bir miktarda ikramiye veriyoruz illa ekip olmanıza gerek yok eğer PD,SD,EMS,AİLE kısmına geçmek isterseniz istediğiniz scriptlerin desteğinide sağlayabiliriz.

Son düzenleme:
Eline Emegine Sağlık Kardo >3

Saygılı ve ilgili bir yönetim kadrosu Elinize Sağlık <3

+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!